Zapukaj do moich drzwi

i

Autor: Telewizja WP

Zapukaj do moich drzwi, odc. 27, 28, 29 - streszczenie. Eda ma wypadek

2021-12-28 15:46

Zapukaj do moich drzwi to serial, który od 15 listopada można oglądać w polskiej telewizji o 19:50 na antenie kanału WP. Podoba się fanom tureckich telenowel oraz komedii romantycznych. To jedna z najgłośniejszych produkcji znad Bosforu ostatnich lat. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach? Sprawdź niżej.

Zapukaj do moich drzwi to serial, który z pewnością stanie się hitem wśród fanów tureckich produkcji. O czym jest? Główną bohaterką jest Eda. To młoda dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny. Jej marzeniem jest zdobycie dobrego wykształcenia. Na jej drodze pojawia się Serkan Bolat, bogaty przedsiębiorca, przez którego Eda miała stracić stypendium na studia wyższe. Mężczyzna znajduje jednak sposób na załagodzenie sytuacji. Proponuje opłacenie jej studiów, jeśli ta zdecyduje się udawać jego narzeczoną przez dwa miesiące. Choć początkowo Edzie nie podoba się pomysł, z czasem zmienia zdanie. Tak z nienawiści ich relacja powoli zaczyna zmieniać się w gorący romans. W ich życiu nie zabraknie jednak osób, które za wszelką cenę będą chcieli rozbić ich związek... Sprawdź streszczenia nowych odcinków.

Pozdrowienia z Końca Świata

Zapukaj do moich drzwi - odc. 27. Wtorek 28.12.2021

Eda jest zdruzgotana, gdy Serkan ją opuszcza z powodu problemów w pracy. Postanawia wyjechać do Włoch i dokończyć studia. Dowiaduje się jednak, że to jego babcia jej udzieliła włoskiego stypendium, a ciotka była pośrednikiem. Postanawia odciąć się od rodziny Serkana.

Zapukaj do moich drzwi - odc. 28. Środa 29.12.2021

Serkan odnajduje Edę w obozowisku i jest zdruzgotany. Eda zwraca na jego bliskie i opiekuńcze zakochanie. Podejrzewa, że powodem odejścia Serkana nie były problemy w pracy.

Zapukaj do moich drzwi - odc. 29. Czwartek 30.12.2021

Eda uderza się w głowę podczas wypadku w lesie i z powodu bólu nie może spać aż do samego rana. Serkan zabiera ją do domku letniskowego, gdzie razem spędzają noc.