Zapukaj do moich drzwi, odc. 20, 21, 22 - streszczenia. Eda postanawia jak najszybciej uciec od Serkana i ułożyć sobie życie bez niego

2021-12-15 11:54

Zapukaj do moich drzwi to nowy turecki serial, który od 15 listopada jest emitowany w polskiej telewizji o 19:50 na antenie kanału WP. To jedna z najgłośniejszych produkcji znad Bosforu ostatnich lat, która skradła serca widzów na całym świecie. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach hitu? Sprawdź poniżej.

Zapukaj do moich drzwi, odc. 20, 21, 22 - streszczenia. Główną bohaterką jest Eda. To młoda dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny. Jej marzeniem jest zdobycie dobrego wykształcenia. Na jej drodze pojawia się Serkan Bolat, bogaty przedsiębiorca, przez którego Eda miała stracić stypendium na studia wyższe. Mężczyzna znajduje jednak sposób na załagodzenie sytuacji. Proponuje opłacenie jej studiów, jeśli ta zdecyduje się udawać jego narzeczoną przez dwa miesiące. Choć początkowo Edzie nie podoba się pomysł, z czasem zmienia zdanie. Tak z nienawiści ich relacja powoli zaczyna zmieniać się w gorący romans. W ich życiu nie zabraknie jednak osób, które za wszelką cenę będą chciały rozbić ich związek... Sprawdź streszczenia nowych odcinków.

TOP 5 SERIALI o Miłości [Kozacka miłość, Elif, Więzień miłości] | ESKA XD - Hotplota #37

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 20

Serkana martwi to, że Eda nadal jest obecna w jego życiu. Jest pewien, że kobieta go nie kocha. Z drugiej strony Eda myśli, że Serkan jest zdenerwowany ze względu na ślub Selin. W międzyczasie Ferit wprowadza do holdingu partnera, który zaburzy wszystkie bilanse.

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 21

Selin mówi Serkanowi: „Jeśli jest najmniejsza nadzieja, że ​​będę z tobą, opuszczę Ferita”, a Eda to słyszy. Eda jest pewna, że ​​Serkan powie tak.

Sonda
Który turecki serial jest twoim ulubionym?

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 22

Serkan jest zagubiony, bo myśli, że Eda go nie chce. Eda postanawia jak najszybciej uciec od Serkana i odbudować swoje życie. Wznawia wnioski o stypendium.