Zapukaj do moich drzwi

i

Autor: Telewizja WP

Zapukaj do moich drzwi - odc. 17, 18 - streszczenie. Serkan odnajduje Edę

2021-12-07 16:12

Zapukaj do moich drzwi to nowy serial, który od 15 listopada można oglądać w polskiej telewizji o 19:50 na antenie kanału WP. Na pewno spodoba się fanom tureckich telenowel oraz komedii romantycznych. To jedna z najgłośniejszych produkcji znad Bosforu ostatnich lat. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach? Sprawdź niżej.

Zapukaj do moich drzwi to serial, który już jest hitem wśród fanów tureckich produkcji. O czym jest? Główną bohaterką jest Eda. To młoda dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny. Jej marzeniem jest zdobycie dobrego wykształcenia. Na jej drodze pojawia się Serkan Bolat, bogaty przedsiębiorca, przez którego Eda miała stracić stypendium na studia wyższe. Mężczyzna znajduje jednak sposób na załagodzenie sytuacji. Proponuje opłacenie jej studiów, jeśli ta zdecyduje się udawać jego narzeczoną przez dwa miesiące. Choć początkowo Edzie nie podoba się pomysł, z czasem zmienia zdanie. Tak z nienawiści ich relacja powoli zaczyna zmieniać się w gorący romans. W ich życiu nie zabraknie jednak osób, które za wszelką cenę będą chcieli rozbić ich związek... Sprawdź streszczenia nowych odcinków.

Seriale dla kobiet, które warto obejrzeć

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 17

Eda znika po udowodnieniu swojej niewinności. Serkan chce zadowolić Edę, ale nie jest łatwo ja odnaleźć. Gdy znajduje ją po długich poszukiwaniach, Eda nie chce się z nim spotkać. W związku z tym Serkan przykuwa ją do siebie kajdankami. Serkan wielokrotnie przeprasza za swoje zachowanie i próbuje zdobyć serce Edy na wiele sposobów. Oczekiwania Edy są znacznie prostsze.

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 18

Pod koniec długiej nocy w samotności Eda i Serkan po raz pierwszy zaczynają widzieć się zupełnie innymi oczami. Wszystko się zmieni, gdy oboje zdadzą sobie sprawę, że umowa o fałszywym związku wkrótce się skończy bez względu na to, czy się pogodzą czy nie.