Zapukaj do moich drzwi, odc. 110, 111 - streszczenie. Serkan walczy o miłość Edy

2022-05-23 12:10

Zapukaj do moich drzwi to aktualnie jeden z najpopularniejszych, zagranicznych seriali w Polsce. Podoba się przede wszystkim fanom tureckich telenowel oraz komedii romantycznych. Fani już się nie mogą doczekać nowych odcinków. Co się w nich wydarzy? Streszczenia premierowych epizodów serialu Zapukaj do moich drzwi znajdziecie poniżej.

Odcinki 110 oraz 111 serialu Zapukaj do moich drzwi pojawią się na antenie stacji WP kolejno 23 oraz 24 maja 2022. Produkcja ta od tygodni zachwyca fanów tureckich seriali. O czym jest? Główną bohaterką jest Eda. To młoda dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny. Jej marzeniem jest zdobycie dobrego wykształcenia. Na jej drodze pojawia się Serkan Bolat, bogaty przedsiębiorca, przez którego Eda miała stracić stypendium na studia wyższe. Mężczyzna znajduje jednak sposób na załagodzenie sytuacji. Proponuje opłacenie jej studiów, jeśli ta zdecyduje się udawać jego narzeczoną przez dwa miesiące. Choć początkowo Edzie nie podoba się pomysł, z czasem zmienia zdanie. Tak z nienawiści ich relacja powoli zaczyna zmieniać się w gorący romans. W ich życiu nie zabraknie jednak osób, które za wszelką cenę będą chcieli rozbić ich związek... Sprawdź, co wydarzy się w nowych odcinkach.

ZOBACZ TAKŻE: Zapukaj do moich drzwi - co powinno zastąpić popularny serial? Oto kilka propozycji

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 110 streszczenie

Serkan jest zszokowany postawą Edy, która zdecydowanie zareagowała na wieść o tym, że Selin spodziewa się dziecka. Mężczyzna stara się zatrzymać swoją ukochaną.

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 111 streszczenie

Po usilnych staraniach Edy o odzyskanie Serkana sytuacja się odwraca - tym razem to mężczyzna z determinacją musi zabiegać o swoją ukochaną, jeśli chce dzielić z nią życie. W tym czasie kobieta próbuje dowiedzieć się, czy Selin naprawdę zaszła w ciążę. Ma świadomość, że ta sytuacja może być tylko częścią jakiejś rozgrywki.

Zapukaj do moich drzwi - obsada

  • Hande Erçel jako Eda Yildiz - Bolat
  • Kerem Bürsin jako Serkan Bolat
  • Neslihan Yeldan jako Aydan Bolat
  • Evrim Dogan jako Ayfer Yildiz
  • Elçin Afacan jako Melek Yücel
  • Anil Ilter jako Engin Sezgin
  • Basak Gümülcinelioglu jako Piril