Zapukaj do moich drzwi

i

Autor: Telewizja WP

Zapukaj do moich drzwi, odc. 110, 111, 112, 113 - streszczenie. Selin spodziewa się dziecka?

2022-05-19 9:35

Zapukaj do moich drzwi to serial, który od jakiegoś czasu można oglądać w polskiej telewizji o 19:50 na antenie kanału WP. To idealna propozycja dla fanów tureckich telenowel oraz komedii romantycznych. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach? Przygotowaliśmy dla was streszczenia odcinków, które zostaną wyemitowane od 23 maja do 26 maja 2022.

Serial Zapukaj do moich drzwi podbił serca polskich widzów. Losy Edy i Serkana śledzi duża liczba osób, która chce wiedzieć do wydarzy się w kolejnych odcinkach. Przed nami epizody 110, 111, 112 oraz 113, które zostaną wyemitowane kolejno 23 maja, 24 maja, 25 maja i 26 maja, tradycyjnie o godzinie 19:50. Co wydarzy się w kolejnym tygodniu? Sprawdź niżej. Będzie się działo!

ZOBACZ TAKŻE: Zapukaj do moich drzwi - jak się skończy turecki serial?

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 110 streszczenie

Serkan jest zszokowany postawą Edy, która zdecydowanie zareagowała na wieść o tym, że Selin spodziewa się dziecka. Mężczyzna stara się zatrzymać swoją ukochaną.

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 111 streszczenie

Po usilnych staraniach Edy o odzyskanie Serkana sytuacja się odwraca - tym razem to mężczyzna z determinacją musi zabiegać o swoją ukochaną, jeśli chce dzielić z nią życie. W tym czasie kobieta próbuje dowiedzieć się, czy Selin naprawdę zaszła w ciążę. Ma świadomość, że ta sytuacja może być tylko częścią jakiejś rozgrywki.

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 112 streszczenie

Serkan i Eda przypadkowo spotykają się na lotnisku. Niebawem kobieta staje w obliczu bardzo trudnej decyzji, gdy jej wybranek zapada na zdrowiu.

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 113 streszczenie

Selin nie chce się poddać w swoich dążeniach do odzyskania Serkana. Mężczyzna dowiaduje się o swojej chorobie, co stawia go w obliczu bardzo trudnych wyborów. Musi podjąć decyzję, która zaważy nie tylko na jego życiu.

Zapukaj do moich drzwi - obsada

  • Hande Erçel jako Eda Yildiz - Bolat
  • Kerem Bürsin jako Serkan Bolat
  • Neslihan Yeldan jako Aydan Bolat
  • Evrim Dogan jako Ayfer Yildiz
  • Elçin Afacan jako Melek Yücel
  • Anil Ilter jako Engin Sezgin
  • Basak Gümülcinelioglu jako Piril