Zapukaj do moich drzwi - FINAŁ. To wydarzy się w ostatnim odcinku!

2022-08-18 14:40 Adrian Rybak
Zapukaj do moich drzwi
Autor: Telewizja WP Turecki serial Zapukaj do moich drzwi.

Zapukaj do moich drzwi po miesiącach emisji żegna się z widzami. Przed nami ostatni odcinek, który zostanie wyemitowany na antenie stacji WP w czwartek 18 sierpnia 2022. Z pewnością wielu fanów chce wiedzieć, co się w nim wydarzy. Przygotujcie się na spoilery, bo mamy dla was opis 161. odcinka telenoweli.

Zapukaj do moich drzwi to turecki serial, który przez wiele tygodni oglądało wielu widzów. Sukces serialu nie jest przypadkowy, ponieważ to zupełnie inny styl tureckiej telenoweli niż ten, który znamy z dramatów TVP. To nowoczesna i lekka komedia romantyczna, która idealnie rozluźnia po ciężkim dniu. Niestety fani telenowel muszą już się pożegnać z bohaterami, ponieważ czas na wielki finał. Wiemy już, że ostatni odcinek zostanie wyemitowany w czwartek 18.08.2022. 161. epizod będzie można obejrzeć premierowo o godzinie 19:50. Co się w nim wydarzy? Mamy dla was streszczenie ostatniego odcinka Zapukaj do moich drzwi.

ZOBACZ TAKŻE: Jak dobrze znasz tureckie seriale? Rozwiąż QUIZ i sprawdź swoją wiedzę

Sekrety gwiazd serialu ZAKAZANY OWOC | ESKA XD - Hotplota #55

Zapukaj do moich drzwi - FINAŁ. Streszczenie

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 161. W lesie Eda zaczyna odczuwać bóle porodowe. Chce, żeby Serkan przeprowadził poród, ale mężczyzna jest zdeterminowany by zabrać żonę do lekarza. Tymczasem wszyscy spotykają się w szpitalu z różnych powodów, tylko pechowego małżeństwa tam nie ma...

Zapukaj do moich drzwi - ostatni odcinek. POWTÓRKA

Osoby, które nie będą miały możliwości obejrzenia ostatniego odcinka w czwartek 18 sierpnia nie mają powodu do zmartwień. Odcinek będzie można obejrzeć na oficjalnej stronie internetowej WP TV.

ZOBACZ TAKŻE: Zapukaj do moich drzwi - co powinno zastąpić popularny serial? Oto kilka propozycji

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE