Zapukaj do moich drzwi

i

Autor: Telewizja WP

Zapukaj do moich drzwi 106, 107, 108, 109 - streszczenie. Eda chce anulować małżeństwo z Denizem

2022-05-14 15:51

Zapukaj do moich drzwi to serial, który od jakiegoś czasu można oglądać w polskiej telewizji o 19:50 na antenie kanału WP. To idealna propozycja dla fanów tureckich telenowel oraz komedii romantycznych. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach? Przygotowaliśmy dla was streszczenia odcinków, które zostaną wyemitowane od 16 maja do 19 maja 2022.

Serial Zapukaj do moich drzwi podbił serca polskich widzów. Losy Edy i Serkana śledzi duża liczba osób, która chce wiedzieć do wydarzy się w kolejnych odcinkach. Przed nami epizody 106, 107, 108 oraz 109, które zostaną wyemitowane kolejno 16 maja, 17 maja, 18 maja i 19 maja, tradycyjnie o godzinie 19:50. Co wydarzy się w kolejnym tygodniu? Sprawdź niżej. Będzie się działo!

ZOBACZ TAKŻE: Zapukaj do moich drzwi - jak się skończy turecki serial?

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 106 streszczenie

Ponowne spotkanie Serkana i Edy zostaje przyćmione przez pewne okoliczności. Mimo przeszkód kobieta cieszy się, że jej ukochany, który zmagał się z utratą pamięci, przypomniał sobie przeszłość.

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 107 streszczenie

Eda decyduje się anulować małżeństwo z Denizem. Wciąż pała szczerym uczuciem do Serkana i jest gotowa wspólnie z nim przezwyciężyć piętrzące się przed nimi przeszkody.

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 108 streszczenie

Okazuje się, że Eda nie była obojętna Denizowi. Zakochany mężczyzna nieoczekiwanie znika. Serkan i jego wybranka starają się go odnaleźć. W tej sytuacji ich wspólne szczęście staje pod znakiem zapytania.

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 109 streszczenie

Edzie nie jest dane długo cieszyć się z odzyskania Serkana. Kobieta decyduje się opuścić ukochanego po tym, gdy dowiaduje się, że Selin jest w ciąży.

Zapukaj do moich drzwi - obsada

  • Hande Erçel jako Eda Yildiz - Bolat
  • Kerem Bürsin jako Serkan Bolat
  • Neslihan Yeldan jako Aydan Bolat
  • Evrim Dogan jako Ayfer Yildiz
  • Elçin Afacan jako Melek Yücel
  • Anil Ilter jako Engin Sezgin
  • Basak Gümülcinelioglu jako Piril