Zamiana z księżniczką 3 powstanie! Kiedy trzecia odsłona świątecznej komedii romantycznej?

2020-11-19 16:48 AW
Zamiana z księżniczką
Autor: screen youtube.com, kanał Netflix screen youtube.com

Zamiana z księżniczką to komedia romantyczna Netflixa, której pierwsza część trafiła na platformę w 2018 roku. Głównymi bohaterkami są Stacy i Margaret, dwie dziewczyny pochodzące z zupełnie różnych środowisk, które przypadkiem odkrywają, że są identyczne. Wykorzystują ten fakt, aby na pewien czas zamienić się miejscami. Koncept filmu jest bardzo luźno oparty na powieści Marka Twaina Książę i żebrak.

Zamiana z księżniczką 3 powstanie! Komedia romantyczna Netflixa doczeka się także trzeciej części. Po sukcesie Zamiany z księżniczką platforma postanowiła nakręcić także drugą część filmu, która trafiła na Netflix 19 listopada 2020. W tej części Vanessa Hudgens wciela się nie w dwie, ale aż w trzy role! Co już wiadomo o części trzeciej?

Zamiana z księżniczką 3 powstanie! Kiedy trafi na Netflix?

W drugiej części Zamiany z księżniczką Hudgens wciela się nie tylko w role Małgorzaty i Stacy, ale także w trzeciego sobowtóra, kuzynkę Margaret, Fionę. Kiedy Margaret nieoczekiwanie zasiada na tronie ​​Montenaro, zaczyna mieć również kłopoty w związku z Kevinem. Stacy przybywa na ratunek, aby pomóc uratować związek księżnej. Jak donosi serwis Variety, Netflix zapowiedział, że w przygotowaniu jest już trzecia części Zamiany z księżniczką, która na Netflix ma trafić w 2021 roku. Dokładna data nie jest znana, jednak możemy spodziewać się, że film także ukaże się przed świętami, czyli prawdopodobnie w okolicy listopada. Czy w trzeciej odsłonie pojawi się czwarty sobowtór? Tego jak na razie nie wiadomo.

Filmy dla młodzieży - najlepsze filmy o nastolatkach.
NAJNOWSZE