Zalukaj, kinoman są nielegalne?! Gdzie oglądać filmy online za darmo i legalnie?

2016-07-05 18:02
Zalukaj, cda, kinoman są nielegalne?! Gdzie oglądać filmy online za darmo i legalnie?
Autor: eskago.pl

Zalukaj i kinoman to najpopularniejsze wśród polskich internautów serwisy do oglądania filmów online. Tyle tylko, że większość dostępnych tam materiałów jest… NIELEGALNA, a użytkownikom mogą grozić kary za udostępnianie treści! Sprawdźcie, gdzie oglądać filmy online za darmo i legalnie!

Zalukaj i kinoman to najpopularniejsze wśród polskich internautów serwisy do oglądania filmów online. Tyle tylko, że większość dostępnych tam materiałów jest… NIELEGALNA, a użytkownikom mogą grozić kary za udostępnianie treści! Sprawdźcie, gdzie oglądać filmy online za darmo i legalnie!

Zalukaj i kinoman mają w swojej ofercie materiały pozyskane nielegalnie, które po kilku miesiącach znikną z zalukaj, kinomana, pirackich platform i torrentów. Twórcy i dystrybutorzy zawsze do tego dążą! Trzeba mieć bowiem świadomość, że chociaż na zalukaj i kinomanie widzowie mogą oglądać filmy online za darmo, serwisy te zarabiają na reklamach, a uzyskane kosztem piraconych filmów zarobki nawet w najmniejszej części nie trafiają do twórców czy gwiazd lubianych produkcji. Zalukaj i kinoman zarabiają na filmach wartych setki milionów dolarów, obniżając w ten sposób dochody twórców. Z tego powodu nawet najbardziej popularny film online z powodu piracenia może okazać się nieopłacalny, a tym samym na przykład nie doczekać się kontynuacji.

Zalukaj i kinoman nielegalne?!

Użytkownik, który w serwisach typu zalukaj czy kinoman „tylko” ogląda filmy, nie popełnia przestępstwa. Nielegalne jest za to udostępnianie tych filmów – portale typu zalukaj, czy kinoman obchodzą prawo, a użytkownicy, którzy udostępniają zgrane z DVD lub nagrane w kinie filmy – wprost je łamią. Podkreślamy jednak: widzowie, którzy oglądają filmy online w serwisach jak zalukaj, czy kinoman, a bronią się tym, że nie łamią prawa, tak naprawdę w ogromnym stopniu szkodzą kinu! Klikając w piracone filmy online, nie tylko wspierają działalność piratów, ale też pozbawiają twórców pieniędzy, które mogłyby zostać wykorzystane na rozwój kolejnych projektów.

Gdzie oglądać filmy online za darmo i legalnie?

Zarówno w Polsce, jak i za granicą istnieje wiele serwisów, które pozyskują filmy z legalnych źródeł i udostępniają je za darmo– szanując twórców i widzów! Filmy online za darmo bez logowania i legalnie można oglądać chociażby na eskaGO! W ofercie serwisu są seriale i filmy online podzielone na specjalne pakiety, m.in.: Sportowe emocje, Najlepsze komedie, W klimacie Gwiezdnych Wojen, Romanse jak 50 twarzy Greya. W filmach online na eskaGO występują największe gwiazdy, słyszymy rewelacyjną muzykę, a bohaterowie przeżywają zwariowane romanse i niebezpieczeństwa. Wystarczy kliknąć!
Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE