Zakonnica - filmik promujący horror zniknął z YouTube'a. Był zbyt straszny

2018-08-16 13:45
Zakonnica
Autor: screen youtube.com/user/WarnerBrosPL screen youtube.com

Zakonnica, horror, który ma swoją premierę w tym roku, nie może być dłużej promowany na YouTubie. Wszystko przez skargi ludzi, którzy uznali, że filmik jest zbyt przerażający.

Zakonnica to kolejny horror twórców Obecności, uważanej za jeden z najlepszych i najstaszniejszych horrorów dekady. Zakonnica ma szansę powtórzyć jego sukces, chociażby ze względu na fakt, że wideo promujące ten film zostało zdjęte z YouTube'a na skutek licznych skarg widzów. Co dokładnie wywołało takie oburzenie?

Horrory, których nikt nie jest w stanie obejrzeć do końca. Przejdziesz przez tę listę? [18+]

Zakonnica - film promujący horror usunięty z YouTube'a

Fabuła filmu skupia się na historii księdza, który zostaje wysłany do klasztora w Rumunii, aby wyjaśnić sprawę samobójstwa młodej zakonnicy. Jeśli oglądaliście drugą część Obecności, na pewno pamiętacie postać przerażającej zakonnicy - w tym filmie również możecie liczyć na to, że niejednokrotnie was przestraszy.

Jak podaje Business Insider, sześciosekundowy filmik wyświetlany jako reklama tego horroru przed wideo na YouTubie, był tak straszny, że widzowie wnieśli skargi z prośbą o usunięcie go. Podczas reklamy na ekranie nagle pojawiało się krzyczące monstrum - taki widok, zwłaszcza gdy się go nie spodziewasz, może przysporzyć o paliptacje serca. YouTube odniósł się do tych skarg, potwierdzając, że wideo nie było zgdodne z polityką serwisu, i wycofał reklamę.

Zwiastun Zakonnicy nadal jest jednak dostępny na YouTubie. Obejrzyjcie go tylko, jeśli naprawdę macie mocne nerwy, ale ostrzegamy - tu też pojawia się jumpscare! 

Mroczna plaża - obejrzyj horror online za darmo

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE