Zakochani po uszy: Tomek wróci do picia! To jednak koniec między nim a Asią?

2019-12-03 17:08
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Sam koniec drugiego sezonu Zakochanych po uszy to prawdziwa huśtawka emocji. Widzowie z wypiekami na twarzy śledzą wydarzenia w ostatnich odcinkach. Jaką decyzję podejmie Asia? Czy jej związek z Tomkiem to przeszłość? Czy może w końcu uda jej się pokonać uczucie do Piotra? W ostatnich odcinkach dojdzie do kilku sytuacji, które mogą zupełnie odwrócić spojrzenie Asi na jej obecną sytuację.

Zakochani po uszy: związek Tomka i Asi jednak nie ma szans przetrwać? Wskazuje na to kilka wydarzeń, do których dojdzie pod koniec drugiego sezonu. Mimo że Tomek postanowił wybaczyć Asi i wrócić do niej po tym, jak Iza i Janek próbowali ich skłócić, los przewidział na ich drodze kolejną przeszkodę. Tym razem nie uda się im jej pokonać?

Zakochani po uszy: Asia jednak wybierze Piotra?

W odcinku 136 w kamienicy dojdzie do pożaru, w wyniku którego Asia zostanie zatrzaśnięta w gabinecie weterynaryjnym. Na pomoc przybiegnie jej jednak nie jej chłopak, a Piotr! To właśnie dentysta wybawi Asię z opresji. Ta sytuacja sprawi, że uczucia do Piotra odżyją w niej ze zdwojoną siłą i jeszcze bardziej zwiększą się wątpliwości wobec związku z Tomkiem.

Ze zdjęć promujących przedostatni w tym sezonie, 139 odcinek serialu, wynika, że Tomka ta sytuacja kompletnie przerośnie. Załamany wróci do picia, a z dołka będzie próbował wyciągnąć go Marcin. Czy to się uda? Czy załamanie Tomka wywołane jest tym, że pogodził się, iż Asia nigdy nie będzie kochać go tak jak Piotra? Przekonamy się o tym już w połowie grudnia!

NAJNOWSZE