Zakochani po uszy - czy Asia wyjedzie do Stanów? Będziemy ją oglądać w 3 sezonie?

2019-11-26 18:35
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Wiadomość o tym, że Asia zdecydowała się na wyjazd z Tomkiem do Stanów Zjednoczonych, mocno zaskoczył wielu widzów Zakochanych po uszy. Niemal wszyscy fani serialu liczyli na to, że Asię i Piotra czeka wspólny happy end, kiedy już oboje uświadomią sobie, że nie mogą bez siebie żyć. Okazuje się, że Asia wcale nie jest pewna swoich uczuć, a w fabule serialu pojawiły się dodatkowe, bardzo istotne komplikacje.

Zakochani po uszy - czy Asia wyjedzie do Stanów? Będziemy ją oglądać w 3 sezonie? Co się stanie z bohaterką graną przez Kasię Grabowską? Odpowiedzi na te pytania już od tygodni nurtują fanów Zakochanych po uszy. Asia co prawda zgodziła się na wyjazd z Tomkiem, jednak za sprawą intrygi Janka i Izy, Tomek postanowił z nią zerwać. Wszystko wskazuje jednak na to, że on i Asia się pogodzą.

Zakochani po uszy - czy Asia wyjedzie do Stanów?

Do finału drugiego sezonu zostało jeszcze trochę odcinków, nie ma jeszcze oficjalnego opisu odcinka 140, jednak ze zdjęć udało się nam nieco wywnioskować. Najprawdopodobniej Asia i Tomek się pogodzą, podtrzymają decyzję o wyjeździe, ale Piotr pojedzie na dworzec i tam będzie próbował powstrzymać Asię przed wyjazdem. Z racji tego, że Asia powróci w trzecim sezonie, wszystko wskazuje na to, że wybierze Piotra i zostanie w Polsce.

Nie jest to jednak pewne i bardzo możliwe, że nie będzie też wcale pewne w 140 odcinku! W opisie trzeciego sezonu serialu znajduje się bowiem między innymi taka informacja:

Trzeci sezon „Zakochanych po uszy” to kontynuacja losów miłosnego trójkąta pomiędzy Asią, Piotrem i Tomkiem. Główna bohaterka – Asia, zdecyduje się pójść za głosem serca. Którego z mężczyzn wybierze? Tego widzowie dowiedzą się już na początku stycznia!

Zatem musimy uzbroić się w cierpliwość! Finałowy odcinek 2 sezonu zostanie wyemitowany 19 grudnia, natomiast pierwszy odcinek 3 sezonu - 13 stycznia.

NAJNOWSZE