Zakochani po uszy - to koniec serialu! Hit TVN7 znika z anteny

2021-04-14 10:43 AW
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Serial Zakochani po uszy premierowo trafił do emisji TVN w styczniu 2021 roku. Emitowana od poniedziałku do czwartku produkcja skradła serca widzów, którzy błyskawicznie dali się wciągnąć w fabułę serialu i zawiłe losy bohaterów. Początkowo serial skupiał się na trójkącie miłosnym Asi, Piotra i Sylwii, jednak z czasem został poszerzany o wiele innych wątków, a w ostatnich odcinkach niemal wszyscy główni bohaterowie doczekali się dzieci.

Zakochani po uszy - to koniec serialu! Popularna produkcja TVN7 oficjalnie zniknie z anteny. Do kiedy będziemy mogli oglądać odcinki? Ta wiadomość z pewnością zasmuci dziesiątki widzów Zakochanych po uszy, dla których codzienna emisja o 19:30 to już rodzaj tradycji. Niestety - nadszedł czas, aby powoli żegnać się z ulubionymi bohaterami.

Zakochani po uszy - to koniec serialu. Kiedy ostatni odcinek?

Mimo że fani Zakochanych po uszy bardzo liczyli na szósty sezon serialu, niestety okazuje się, że piąty sezon będzie finałowym. Taka informacja pojawiła się na Instagramie platformy Player.pl. Od pewnego czasu w Zakochanych po uszy doszło do sporych zmian m.in. w obsadzie. Z serialu zrezygnował Maciej Łagodziński, serialowy Paweł, a Elwirę, czyli Maję Hirsch, zastąpiła inna aktorka. Coraz rzadziej pojawiali się też Asia i Piotr, a serial zaczął skupiać się na innych postaciach. Okazuje się, że nie na długo. Jak możemy przeczytać w poście na Instagramie Playera, obecnie emitowany piąty sezon jest finałowym. Na widzów czeka jednak spora niespodzianka. Piąty sezon Zakochanych po uszy będzie rekordowo długi - odcinki emitowane będą do końca sierpnia!

Cała prawda o serialu Elif | ESKA XD - Hotplota #19
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE