Zakochani po uszy: Sylwia i Asia w końcu się pogodzą?! Zmusi je do tego sytuacja!

2021-02-27 18:10 AW
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Między Sylwią i Asią sytuacja nie układała się dobrze od samego początku serialu. Asia była zakochana w Piotrze, a intrygi Sylwii i jej podłe zachowanie sprawiły, że nie pozwoliła, aby ci dwoje byli razem. Ostatecznie udało jej się nawet udawać przed Piotrem ciążę, co sprawiło, że zgodził się wziąć z nią ślub. To był dla Asi potworny cios. Kolejne sytuacje sprawiły, że Sylwia zaczęła być dla ich dwojga po prostu niebezpieczna.

Zakochani po uszy: Sylwia i Asia w końcu się pogodzą? Okazuje się, że Asia będzie bardzo mocno potrzebować pomocy swojego odwiecznego wroga, a wszystko z powodu wypadku Piotra. Mąż Asi obudził się ze śpiączki po wypadku, jednak stracił pamięć i myśli, że jego żoną jest Sylwia. Lekarze zalecili Asi, aby przyprowadziła Sylwię do szpitala, aby w ten sposób spróbować przywrócić Piotrowi pamięć.

Zakochani po uszy: Sylwia i Asia w końcu się pogodzą?

Asia, chociaż bardzo nie chciała początkowo tego robić, będzie musiała poprosić Sylwię o pomoc. Chociaż z pewnością dużo ją to kosztuje, zapyta Sylwię, czy zgodzi się przyjść do szpitala. Sylwia jednak odmówi! Zdesperowana Asia nie będzie wiedziała, co zrobić. Sylwia jednak w końcu zmieni zdanie, ale poprosi Asię o przysługę. Powie Asi, że zgodzi się pójść do szpitala, jeśli wpłynie ona na innych, by przestali wtrącać się między nią i Michała, nastawiać go źle. W tej sytuacji Asia i Sylwia będą skazane na swoją wzajemną pomoc. Czy to oznacza, że pokój wojenny między nimi w końcu zostanie zakopany?

Które gwiazdy najbardziej schudły albo przytyły do roli? | ESKA XD - Martyna movie #17
NAJNOWSZE