Zakochani po uszy - Sylwia trafi do więzienia? Czy pozostanie żoną Piotra?

2019-10-07 13:48 aw
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Sylwia to główny czarny charakter w hicie TVN7. Od początku przedstawiana była jako całkowite przeciwieństwo dobrodusznej i pracowitej Asi. Sylwia, korzystając w dużym stopniu z rad i doświadczeń swojej matki, niemal do wszystkiego dochodziła dzięki kłamstwom, intrygom i utrudnianiu innym życia. Bez dwóch zdań to postać, której lepiej nie wchodzić w drogę. Czy jednak w końcu spotka ją kara?

Zakochani po uszy - Sylwia trafi do więzienia? Czy pozostanie żoną Piotra? Jak potoczą się dalsze losy intrygantki? Do tej pory kłamstwa i podstępy Sylwii były co prawda poważne, jednak wypadek Patrycji może przechylić czarę goryczy. Co się z nią stanie? Dużym problemem dla Sylwii będzie z pewnością powrót Pauli, która nie zamierza dłużej milczeć.

Zakochani po uszy - czy prawda wyjdzie na jaw?

Patrycja, siostra Piotra, wiedziała od dawna, że Sylwia jedynie udaje, że jest w ciąży, jednak nie była w stanie przekonać brata, aby jej uwierzył. Kiedy w końcu Patrycji udało się zdobyć dowód pogrążający żonę Piotra, Sylwia wpadła w szał. Między dziewczynami doszło do przepychanki, a Patrycja wpadła pod samochód. Sylwia, bojąc się odpowiedzialności, uciekła z miejsca wypadku!

Sylwia nie tylko dopuszcza się coraz gorszych rzeczy, ale także powoli traci sojuszników. Nikt nie chce już wikłać się w jej kłamstwa - nawet jej przyjaciółki zaczynają się od niej odsuwać. O tym, że Sylwia uciekła z miejsca wypadku, wie jedynie Zosia. Jednak sprawy skomplikują się, bo do Polski wróci Paula i postanawia zeznawać przeciwko Sylwii w sprawie kłamstwa na temat tego, kto podał Kubie i Asi tabletki gwałtu. Zosia przestraszy się, że może być w to zamieszana, i ona także odsunie się od Sylwii. Wszystko wskazuje na to, że żonę Piotra czeka w końcu zasłużona kara! Do końca sezonu zostało już tylko kilkanaście odcinków - to, co dokładnie stanie się z Sylwią, powinno wyjaśnić się już w połowie listopada.

NAJNOWSZE