Zakochani po uszy: suknia ślubna Sylwii może być twoja! Trafiła na licytację WOŚP

2021-01-27 11:48 AW
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Wszyscy fani Zakochanych po uszy z pewnością pamiętają wielkie wydarzenie, jakim był ślub Sylwii i Piotra na początku drugiego sezonu serialu. Sylwia nie byłaby oczywiście sobą, gdyby nie przeprowadziła w tym celu wielkiej intrygi, wmawiając Piotrowi, że spodziewa się ich dziecka. Trzeba jednak oddać jej sprawiedliwość, ze zorganizowane przez nią wesele było spektakularne, a sama Sylwia w swoim szczególnym dniu wyglądała naprawdę zjawiskowo.

Zakochani po uszy: suknia ślubna Sylwii trafiła na licytację WOŚP! Teraz każdy może poczuć się jak była żona Piotra podczas swojego ważnego dnia. A trzeba przyznać, że ślub i wesele tej pary, a także cała jego otoczka, były niezwykle burzliwe. Być może jednak piękna, elegancka suknia innej parze mogłaby przynieść szczęście?

Zakochani po uszy: suknia ślubna Sylwii trafiła na licytację WOŚP

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra już po raz 29., a zgodnie z tradycją do udziału w aukcjach zostały poproszone znane osoby. Odzew jak co roku był ogromny, a do akcji dołączyła się także aktorka Kamila Kamińska - serialowa Sylwia - wraz z ekipą Zakochanych po uszy. Na licytację WOŚP przeznaczyli suknię ślubną Sylwii Witos. W tym pięknym stroju zaprezentowała się podczas wystawnego serialowego wesela w podkrakowskim zamku w Przegorzałach.

Jak czytamy w opisie licytacji: Suknia jest wyjątkowa, a aktorka wyglądała w niej zjawiskowo. Jest jedną z najpiękniejszych serialowych kreacji. Zapinana z tyłu na niewidoczny zamek, uszyta z dbałością o każdy detal. Elegancka i niezwykła. Rozmiar ślubnej kreacji serialowej Sylwii to 36/S, a jej aktualna cena to 1025 zł. Suknię można licytować na oficjalnej stronie licytacji WOŚP na Allegro. W tym roku hasło Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to Finał z głową. Zgromadzone pieniądze zostaną przeznaczone na zakup specjalistycznego sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Zakochani po uszy - zwiastun
NAJNOWSZE