Zakochani po uszy: streszczenia odcinków. Asia wraca do Włoch! Żona Piotra żegna się z bliskimi

2021-06-24 15:38 Alicja Wójcik
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

To już ostatnie odcinki uwielbianego przez widzów serialu! Zakochani po uszy gościli na ekranach polskich telewizorów od stycznia 2019 roku i mimo że produkcja cały czas ma pokaźne grono wiernych fanów, wraz z końcem z wakacji serial znika z anteny TVN7. Jednak zanim to nastąpi, widzowie muszą poznać rozwiązanie wszystkich wątków i poznać odpowiedzi na wiele nurtujących ich pytań!

Zakochani po uszy: streszczenia odcinków. Co się wydarzy w nadchodzących odcinkach serialu? Do kancelarii niespodziewanie zawita matka Daniela, która bardzo chce lepiej poznać Hanię. Z kolei Michał ma dla Hani ciekawą propozycję. Między Sonią i Bartkiem oficjalnie już się nie układa, dziewczyna nie chce już o niego walczyć.

Zakochani po uszy 361

W bistro Hania przygotowuje urodzinową niespodziankę dla Daniela. W kancelarii pojawia się matka Daniela, Adrianna, która proponuje synowi wspólne rodzinne spotkanie z Hanią. Hania bardzo się tym denerwuje. Matka Daniela jest rozczarowana tym, jak Hania się wyraża oraz faktem, że rodzice dziewczyny byli alkoholikami… Tymczasem Michał proponuje byłej dziewczynie, aby została twarzą kampanii reklamującej jego kosmetyki. Kubie coraz bardziej doskwiera obecność Bożeny w mieszkaniu. Nawet Paula ma powoli tego dość. Asia żegna się z bliskimi i wraca do Włoch.

Zakochani po uszy 362

Hania nie przypadła Adriannie do gustu. Kobieta postanawia działać i prosi Dariusza o zatrudnienie w kancelarii byłej dziewczyny daniela, Elizy. Wie, ze Eliza będzie chciała zbliżyć się do jej syna i uważa, że to jest odpowiednia dla niego dziewczyna. Tymczasem zazdrosna koleżanka Tamary postanawia zaszkodzić modelce i podrzuca jej narkotyki. Wkrótce Tamara zostaje zatrzymana przez policję pod zarzutem posiadania i rozprowadzanie narkotyków. Bartek dowiaduje się o kłopotach ukochanej, wraz z danielem i Hanią jedzie na komisariat. Tamara zostaje tymczasowo aresztowana, a Bartek szaleje z troski i miłości. Tego dnia Sonia i Staś opuszczają szpital.

Zakochani po uszy 363

Paweł martwi się o Tamarę, Kuba poinformował go o wszystkim. Bartek oferuje Dariuszowi zapłatę za pomoc Tamarze, jest kompletnie załamany. Modelka, która podrzuciła Tamarze narkotyki, pogrąża ją swoimi zeznaniami i twierdzi, że Tamara od dawna sprzedaje narkotyki. Sonia uświadamia sobie, że popełniła błąd wracając do Bartka, bo on kocha Tamarę i jest z Sonią z poczucia obowiązku, jednak nie jest szczęśliwy. Tymczasem Hania dowiaduje się od Daniela, że w przeszłości tworzyli z Elizą parę. Adrianna proponuje Hance pieniądze za zerwanie z jej synem…

Zakochani po uszy 364

Hania mówi Danielowi o spotkaniu z jego matką. Wkrótce Adrianna pojawia się w kancelarii, czuje, że przesadziła próbując przekupić Hanię. Przyznaje się Danielowi do tego, co zrobiła, chciała go chronić, ale widzi, że postąpiła źle i obiecuje wszystko naprawić. Prosi Elizę, aby nie przedłużała umowy z Dariuszem, jednak Eliza nie zamierza odpuścić. Adrianna prosi Hanię o wybaczenie i drugą szansę… Tymczasem Bartek robi co może, aby pomóc Tamarze. Oskarża Iwa o podrzucenie jej narkotyków, dochodzi między nimi do bójki. Ostatecznie Iwo mówi Bartkowi o swoich podejrzeniach wobec jednej z modelek. Sonia postanawia wracać ze Stasiem do Warszawy. Bartek jest zszokowany jej decyzją.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE