Zakochani po uszy sezon 5 - kiedy ostatni odcinek serialu?

2021-04-15 10:59 AW
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe Zakochani po uszy

Niestety wszystko wskazuje na to, że fani serialu muszą powoli żegnać się z ulubionymi bohaterami Zakochanych po uszy. Po ponad dwóch latach emisji produkcja została zakończona, a obecnie emitowany piąty sezon ma być ostatnim. Zakochani po uszy to bez wątpienia jeden z największych hitów TVN7 ostatnich lat. Serial przyciągał przed ekrany ogromną widownię, a fani z wypiekami na twarzy śledzili zwroty akcji i ciągłe zmiany w życiu Asi, Piotra, Sylwii i pozostałych bohaterów.

Zakochani po uszy sezon 5 - kiedy ostatni odcinek serialu? Emisja Zakochanych po uszy rozpoczęła się w styczniu 2019 roku. Serial bardzo szybko przyciągnął przed ekrany sporą rzeszę widzów, a jego ogromnym plusem jest z pewnością fakt, że jest emitowany od poniedziałku do czwartku, a na kolejne odcinki nie trzeba czekać cały tydzień. Wielu widzów śledziło serial również na platformie Player, gdzie odcinki ukazują się z wyprzedzeniem.

Zakochani po uszy sezon 5 - kiedy ostatni odcinek serialu?

Emisja piątego sezonu Zakochanych po uszy rozpoczęła się 4 stycznia 2021 roku, a zaledwie kilka tygodni później na Instagramie platformy Player pojawiła się informacja, że ten sezon będzie jednocześnie finałowym. Ta informacja niezwykle zasmuciła widzów serialu, którzy przez wiele miesięcy zdążyli bardzo przywiązać się do bohaterów. Niestety dokładna decyzja, dlaczego stacja postanowiła zakończyć Zakochanych po uszy, nie jest znana. Niespodzianką dla fanów jest jednak fakt, iż finałowy sezon serialu będzie znacznie dłuższy niż pozostałe - emisja odcinków zaplanowana jest aż do końca sierpnia.

Zakochani po uszy - zwiastun. Co się wydarzy w nadchodzących odcinkach?
NAJNOWSZE