Zakochani po uszy sezon 3: Piotr ma nową dziewczynę? Kim jest kobieta w jego mieszkaniu?

2019-12-13 14:14
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Sezon drugi Zakochanych po uszy skończył się niezwykle emocjonująco! Asia podjęła decyzję, że sama wyjeżdża za granicę. Nie zmieniła zdania nawet wtedy, gdy Piotr poprosił ją o rękę. Przy okazji - Piotr postanowił wziąć rozwód z Sylwią bez orzekania o winie, aby jak najszybciej przyspieszyć proces. Nowe odcinki serialu, które będziemy mogli oglądać już od 13 stycznia 2020, nadal będą musiały jednak odpowiedzieć na sporo palących widzów pytań.

Zakochani po uszy sezon 3: Piotr zapomniał o Asi i związał się z nową dziewczyną? Ostatni odcinek drugiego sezonu może wskazywać na to, że właśnie taki scenariusz wydarzeń czeka na widzów w nowych odcinkach. Trzeba przyznać, że byłoby to spore rozczarowanie, zwłaszcza że dentysta sam zapewniał Asię, że poczeka na nią tak długo, jak będzie trzeba...

Zakochani po uszy sezon 3: Piotr ma nową dziewczynę? Kim jest kobieta w jego mieszkaniu?

Pod koniec odcinka 140 twórcy serialu zamieścili kilka scen z nowych odcinków serialu. Dowiadujemy się z nich m.in., że między Piotrem a Tomkiem dojdzie do bójki na dworcu, a Asia ostatecznie najprawdopodobniej zdecyduje się na wyjazd sama. Z całą pewnością sama wróci, a po wylądowaniu w Polsce poprosi rodzinę i znajomych, aby nie odbierali jej z lotniska, ponieważ, chce się zobaczyć z Piotrem.

Jednak gdy Asia zawita w mieszkaniu Piotra, drzwi otworzy jej nieznajoma blondynka w bieliźnie. Czy to nowa miłość Piotra? Chociaż twórcy serialu tego nie zdradzają, naszym zdaniem nie ma się czym martwić! Najprawdopodobniej Piotr postanowił w końcu kupić dom lub większe mieszkanie i wynieść się tam z chłopcami, a dziewczyna, która otworzyła drzwi Asi to po prostu nowa właścicielka jego starego mieszkania. Jednak aby mieć pewność, czy to prawda, musimy uzbroić się w cierpliwość do połowy stycznia!

NAJNOWSZE