Zakochani po uszy: Paula dostaje wezwanie na policję! Podzieli los Sylwii?

2019-12-11 15:50
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Im bliżej końca drugiego sezonu serialu, tym więcej się dzieje. Sylwia oficjalnie została zatrzymana przez policję i trafiła do aresztu. Co więcej, policja nie zgodziła się na wypuszczenie jej za kaucją. Asia ma coraz większe rozterki sercowe, a jej wyjazd do Stanów z Tomkiem stanął pod znakiem zapytania. Sporo dzieje się także w życiu Pauli, która przeszła burzliwy związek z Hiszpanem Alejandro. Teraz jednak może mieć poważniejsze problemy.

Zakochani po uszy: Paula trafi do więzienia? Wiele wskazuje na to, że może mieć poważne problemy. Mimo że Asia i Kuba wybaczyli jej sytuację, która miała miejsce podczas imprezy kliniki dentystycznej w hotelu, Paula zostanie w końcu przesłuchana w tej sprawie. Czy grozi jej ten sam los, który spotkał Sylwię?

Zakochani po uszy: Paula trafi do więzienia?

W okresie, gdy Paula była przyjaciółką Sylwii i robiła wszystko, co Sylwia jej kazała, doszło do incydentu podczas imprezy w hotelu. Paula wrzuciła do drinka pigułki gwałtu Kubie i Asi, co poskutkowało tym, że poszli ze sobą do łóżka. W konsekwencji rozpadł się związek Asi z Piotrem, a dentysta wrócił do Sylwii.

W odcinku 139 Paula dostanie wezwanie na policję. Okaże się, że wróciła do niej ta sprawa i będzie musiała gęsto tłumaczyć się przed Kingą. Czy uda jej się wybronić i przekonać policję, że za tym planem stała tak naprawdę Sylwia? Dowiemy się już niebawem! Odcinek 139 zostanie wyemitowany w środę 18 grudnia.

NAJNOWSZE