Zakochani po uszy - Patrycja umrze! Sylwia jest winna śmierci siostry Piotra

2019-09-20 10:56 aw
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Ta wiadomość dla widzów Zakochanych po uszy może okazać się dużym szokiem. Patrycja, ukochana siostra Piotra, mama trójki dzieci, zginie w tragicznym wypadku. Co dokładnie się stanie i w jaki sposób do tego dojdzie? Patrycja jest jedną z ulubionych bohaterek wielu fanów serialu. Zawsze pogodna i w dobrym nastroju, do końca wierzyła w miłość Piotra i Asi i bardzo pragnęła, żeby jej brat ułożył sobie życie u boku pani weterynarz.

Zakochani po uszy - śmierć Patrycji to wątek, którego zupełnie się nie spodziewaliśmy! Co dokładnie się stało? Patrycja od dłuższego miała na pieńku z Sylwią. Siostra Piotra nie znosiła jego narzeczonej, cały czas przekonując brata, że związał się z podłą intrygantką. Co więcej, Patrycja bardzo dobrze znała jeden z sekretów Sylwii...

Zakochani po uszy - Patrycja umrze. Jak doszło do wypadku?

Patrycja od dawna wie, że Sylwia nie jest tak naprawdę w ciąży. Wielokrotnie próbowała powiedzieć o tym Piotrowi, jednak ten wierzy Sylwii. Do rodzeństwa doszło nawet do sprzeczki, w wyniku której Patrycja postanowiła nie przychodzić na ślub. W końcu uda się jej jednak zdobyć dowód, dzięki któremu bez żadnych wątpliwości mogłaby udowodnić Piotrowi, że jego żona wcale nie jest w ciąży! Sylwia za wszelką cenę będzie chciała go odebrać, a między dziewczynami dojdzie do szarpaniny, w wyniku której dojdzie do wypadku. Sylwia ucieknie, a Patrycji, mimo interwencji lekarzy, nie da się uratować.

Zakochani po uszy - śmierć i pogrzeb Patrycji. W którym odcinku to się wydarzy?

Do wypadku Patrycji dojdzie w odcinku 96, który zostanie wyemitowany w środę 2 października. Pogrzeb siostry Piotra nastąpi natomiast w odcinku 100, którego emisja zaplanowana jest na środę 9 października.

NAJNOWSZE