Zakochani po uszy odc. 106, 107, 108, 109: Sylwia zaczyna romansować z Jackiem! Adrian zostaje aresztowany

2019-10-17 15:17
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Asia ma wyrzuty sumienia, że to przez nią Tomek stracił pracę w policji. Asia odkrywa, że Iza z Jankiem prowadzą własne śledztwo w sprawie śmierci Patrycji. Rodzina Popielów nie może pogodzić się z aresztowaniem Adriana. Marcin namawia Wiki na wspólne spotkanie z ich rodzicami. Co jeszcze wydarzy się w odcinkach 106, 107, 108, 109 Zakochanych po uszy?

Zakochani po uszy odc. 106, 107, 108, 109: streszczenia. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach serialu? Sylwia ma dosyć tego, że chłopcy mieszkają z nią i Piotrem. Będzie próbowała stworzyć kolejną intrygę, aby w końcu się wynieśli. Adrian zostaje aresztowany, co załamuje rodzinę Popielów. Asia będzie próbowała namówić Piotra do pójścia na policję.

Zakochani po uszy odc. 106 - streszczenie

Staszek zaś zarzuca Tomkowi, że zbyt mało się stara, przez co ich śledztwo stoi w miejscu. Iza zdradza Jankowi, że Sylwia może być zamieszana w śmierć Patrycji. Dzieciaki postanawiają na własną rękę sprawdzić Sylwię. Udaje im się zdobyć cenną informację.

Zakochani po uszy odc. 107 - streszczenie

Sylwia ma już dosyć mieszkania z chłopakami pod jednym dachem. Postanawia zrobić wszystko, by dzieci się wyprowadziły. Tymczasem nowy asystent w klinice zaczyna flirtować z Pawłem. Tomek zaś dowiaduje się, że policja zamierza aresztować Adriana.

Zakochani po uszy odc. 108 - streszczenie

Asia prosi Piotra, by zeznał na policji, że skradzione pieniądze zostały zwrócone. Halina zaś decyduje się poprosić Marka o pomoc prawniczą w sprawie Adriana. Izie zaś grozi obniżenie oceny z zachowania. Janek chcąc pomóc przyjaciółce prosi Piotra, by zjawił się w jej szkole jako gość specjalny.

Zakochani po uszy odc. 109 - streszczenie

Elwira nie wierzy, że Marek tylko pomaga Halinie w sprawie z Adrianem. Uważa, że ta dwójka ma romans. Sylwia zaś jest już zdenerwowana faktem, że Piotr nie chce z nią sypiać. Przypadkiem poznaje w barze bardziej zainteresowanego mężczyznę…

NAJNOWSZE