Zakochani po uszy: Sylwia będzie szantażowana?! Kto zażąda od niej pieniędzy za milczenie?

2019-10-17 11:39 aw
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Sylwia już od pierwszego odcinka dała się poznać jako fałszywa intrygantka, która nie cofnie się przed niczym, aby dostać to, czego chce. Niejednokrotnie zdarzyło jej się zastraszać albo szantażować ludzi. Czyżby teraz role miały się odwrócić i to Sylwia padnie w końcu ofiarą szantażu? Co więcej, sprawa może być poważna - będzie chodziło o milczenie w sprawie śmierci Patrycji.

Zakochani po uszy - ktoś w końcu odpłaci się Sylwii pięknym za nadobne? Żona Piotra ma już naprawdę dużo za uszami... Kłamstwo w sprawie ciąży, później rzekomego poronienia, namówienie Piotra do ślubu, podanie pigułek gwałtu Kubie i Asi, a teraz też zamieszanie w śmierć Patrycji. Czyżby ktoś postanowił dać Sylwii nauczkę?

Zakochani po uszy - Sylwia będzie szantażowana?

Wszystko wskazuje na to, że ktoś w końcu posłużył się metodami Sylwii. W odcinku 113 Sylwia przyjdzie do Elwiry i Marka i pokaże im list z pogróżkami, który otrzymała. Będzie w nim napisane: 'Jeśli chcesz, żeby nikt nie dowiedział się o Patrycji, musisz zapłacić 10 000 tys. zł'. Od kogo Sylwia mogła dostać taki list? Czyżby Tomek, który obecnie pracuje jako detektyw na jej sprawą, w końcu dowiedział się, że jest zamieszana w śmierć Patrycji?

Prawdę poznamy już w najbliższych odcinkach serialu. Kartkę z pogróżkami Sylwia otrzyma w odcinku 113, który TVN7 wyemituje w czwartek 31 października.

NAJNOWSZE