Zakochani po uszy odc. 150: Zosia jest w ciąży! Kto jest ojcem dziecka?

2020-01-15 12:40
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

W nowych odcinkach Zakochanych po uszy sporo dzieje się nie tylko u Asi i Piotra! Tomek ewidentnie nie może poradzić sobie z sytuacją z Asią i z tym, jak go potraktowała. Wiele wskazuje na to, że będzie próbował na złość swojej byłej dziewczynie umówić się z Malwiną. Z kolei Kuba przypadkiem spotka na ulicy Zosię i dozna naprawdę dużego szoku... Co jeszcze wydarzy się w odcinku 150 Zakochanych po uszy?

Zakochani po uszy odc. 150: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? W bistro trwa impreza, na którą Soni zaprosiła Tymona. Chłopak robi wszystko, by uwieść Sonię. Podstępem udaje mu się ściągnąć dziewczynę do mieszkania Bartka… Tymczasem Bartek jest w klinice świadkiem schadzki Kuby z Sabiną. 

Zakochani po uszy odc. 150: streszczenie

Bartkowi jest niezręcznie. W dość nietypowej sytuacji poznaje również Sonię. Wkrótce Kuba z Sabiną spotykają na ulicy Zosię. Jej dziwne zachowanie zwraca uwagę Sabiny. Ciężarna Zosia stara się ukryć przed Kubą… Wiele wskazuje na to, że dziecko rzeczywiście jest jego, jednak Kuba nie ma co do tego pewności.

NAJNOWSZE