Zakochani po uszy odc. 123: Piotr ląduje w łóżku z nieznajomą! Kim jest dziewczyna?

2019-11-08 16:32
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Piotr, mimo że udaje, że wszystko jest w porządku, bardzo mocno przeżywa rozstanie z Sylwią. Chociaż w głębi serca wie, że to dla niego najlepsze, z pewnością nadal za nią tęskni. W tym trudnym okresie może liczyć na wsparcie przyjaciół, a często kończy się to zakrapianym imprezami. Właśnie w takim mechanizmie Piotr pozna Justynę... Będzie tego żałował? Co jeszcze wydarzy się w 123 odcinku serialu?

Zakochani po uszy odc. 123: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Plany Tomka, żeby z Asią wyjechali jak najdalej od Piotra, mogą się spełnić. Asia przystała na propozycję swojego chłopaka. W Zakochanych po uszy pojawi się też nowa postać - Laura, która jest kuzynką pani Joli. Namiesza w serialu?

Zakochani po uszy odc. 123: streszczenie

Piotr budzi się rano z obcą dziewczyną w łóżku. Kuba pomaga mu uporać się z niechcianym gościem. W Krakowie zjawia się córka kuzynki pani Joli - Laura. Pani Jola stara się załatwić jej praktyki w gabinecie weterynaryjnym. Asia oznajmia przyjaciołom, że chce wyjechać z Tomkiem do Stanów.

NAJNOWSZE