Zakochani po uszy odc. 106: Iza odkrywa, że Sylwia ma związek z wypadkiem Patrycji

2019-10-18 13:52
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Coraz więcej osób ma podejrzenia, że wypadek Patrycji nie był wcale wypadkiem. Co więcej, Tomek zwierza się Asi, że został wynajęty jako prywatny detektyw, żeby zbadać tę sprawę. Asia nie wytrzymuje i mówi o tym Wiki, a z kolei rozmowę z Wiki podsłuchuje siostra Asi... Iza nie zamierza oczywiście zostawić tej sprawy w taki sposób i wspólnie z Jankiem będą próbowali dojść, co tak naprawdę się stało.

Zakochani po uszy odc. 106 - streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Asia martwi się, że to ona jest winna tego, że Tomka wyrzucili z pracy. Wiki próbuje przekonać ją, że nadal czuje coś do Piotra. Z kolei Piotr przywozi rzeczy chłopców z mieszkania Patrycji, co bardzo nie podoba się Sylwii.

Zakochani po uszy odc. 106 - streszczenie

Asia ma wyrzuty sumienia, że to przez nią Tomek stracił pracę w policji. Staszek zaś zarzuca Tomkowi, że zbyt mało się stara, przez co ich śledztwo stoi w miejscu. Iza zdradza Jankowi, że Sylwia może być zamieszana w śmierć Patrycji. Dzieciaki postanawiają na własną rękę sprawdzić Sylwię. Udaje im się zdobyć cenną informację.

NAJNOWSZE