Zakochani po uszy - czy Asia i Piotr wezmą ślub? Jaka przyszłość czeka tę parę?

2019-10-17 16:30 aw
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Ślub Sylwii i Piotra dla wielu fanów serialu był ciosem w serce. Nic dziwnego - trudno kibicować komuś takiemu jak Sylwia, kto do każdej rzeczy w życiu dochodzi dzięki kłamstwom i podłym intrygom. Sylwia rozbiła związek Asi i Piotra - w dodatku dwa razy! A Piotra udało jej się namówić do ślubu tylko dzięki temu, że udawała przed nim, że jest w ciąży... Czy jednak los Asi w końcu się odmieni i będzie szczęśliwa u boku Piotra, czego życzą jej widzowie Zakochanych po uszy?

Zakochani po uszy - czy Asia i Piotr wezmą ślub? Jaką przyszłość tej dwójce zgotowali scenarzyści serialu? Od kilku miesięcy widzowie Zakochanych po uszy naprawdę chcieliby w końcu zwrotu akcji i ukarania Sylwii! Zdecydowanie zasłużyła sobie, aby ktoś odpłacił się jej za wszystkie krzywdy. Jednak to, czego widzowie chcieliby jeszcze bardziej, to powrotu związku Piotra i Asi. Czy to możliwe?

Zakochani po uszy - czy Asia i Piotr wezmą ślub?

Jak na razie TVN7 nie zdradziło jeszcze oficjalnych planów, w jakim dokładnie kierunku potoczą się losy bohaterów. Jednak naszym zdaniem tę dwójkę musi w końcu czekać happy end! Sprawy bardzo mocno skomplikowały się od czasu ślubu Piotra i Sylwii. Teraz ta para jest już oficjalnie razem, więc Piotr, żeby móc wrócić do Asi, potrzebowałby rozwodu.

Dość istotny jest jednak fakt, że Sylwia okłamała go w sprawie ciąży, a co więcej, scenarzyści przygotowali dla niej kolejny interesujący wątek - Sylwia wda się w romans z Jackiem! Jeśli Piotr przyłapie ją na zdradzie, nie powinien mieć problemów z uzyskaniem rozwodu z jej winy! Może w końcu przejrzy na oczy i zobaczy, że to Asia jest mu pisana? Trzymamy za to kciuki!

NAJNOWSZE