Zakochani po uszy: Kinga zbiera kolejne zeznania w sprawie śmierci Patrycji. Udowodni winę Sylwii?

2019-11-13 9:01 kw
Zakochani po uszy
Autor: TVN / FOKUSMEDIA.COM.PL

Sylwia to znienawidzona przez wszystkich intrygantka, która zawsze dochodzi do celu za wszelką cenę. Kilkanaście lat temu w podstępny sposób zdobyła Piotra i przez wiele lat stale go okłamywała. Ma na swoim koncie podanie pigułki gwałtu Aśce i Kubie oraz nieudzielenie pomocy Patrycji, po tym, jak siostra Piotra wpadła pod nadjeżdżające auto. Trwa wielka mobilizacja - wszyscy chcą udowodnić Sylwii winę. Kinga zbiera w tym celu kolejne zeznania w sprawie śmierci Patrycji. Czy wsadzi Sylwię za kratki?

Zakochani po uszy: Kinga zbiera kolejne zeznania w sprawie śmierci Patrycji. Udowodni winę Sylwii? Sprawa śmierci Patrycji nadal pozostaje niewyjaśniona. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Tomek, który pracuje dla agencji detektywistycznej oraz Kinga, która nadal należy do służb mundurowych. Starają się za wszelką cenę zdobyć dowody, wskazujące na udział Sylwii w wypadku. Kinga jest pewna, że żona Piotra ma coś wspólnego ze śmiercią Patrycji. Czy w końcu uda jej się zdobyć na to dowód?

Zakochani po uszy - Sylwia trafi do więzienia?

Coraz więcej osób jest zaangażowanych w śledztwo dotyczące śmierci Patrycji. Wszystko za sprawą Tamary, która chce wyjaśnić okoliczności tragicznego wypadku przyjaciółki. Tomek ma kilka nagrań z monitoringu, które pokazują, że Sylwia wcale nie przebywała tego dnia w domu. To jednak zdecydowanie za mało, aby wsadzić ją do więzienia. Pojawia się jednak światełko w tunelu - Kinga zbierze kolejne zeznania. Czy na ich podstawie udowodni winę Sylwii? O tym przekonamy się w najbliższych odcinkach Zakochanych po uszy.

NAJNOWSZE