Zakochani po uszy - kiedy ostatni odcinek? Jak skończy się serial?

2019-10-25 10:14 aw
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Zakochani po uszy, serial, który trafił na antenę TVN7 w styczniu 2019, błyskawicznie stał się hitem stacji. Widzowie pokochali tę codzienną produkcję za wciągającą fabułę i dużo zwrotów akcji. Serial - przynajmniej na razie - został zaplanowany na dwa sezony. Sezon drugi rozpoczął się po kilkutygodniowej przerwie wakacyjnej. Do kiedy jednak będziemy mogli oglądać Zakochanych po uszy?

Zakochani po uszy - kiedy ostatni odcinek? Jak skończy się serial? Wielu widzów liczyło na to, że Piotr ostatecznie zostawi Sylwię i ponownie zwiąże się z Asią, którą tak naprawdę kocha. Czy tak się jednak stanie? Przystojny dentysta uwierzył jednak, że Sylwia jest w ciąży i zdecydował się wziąć z nią ślub. Co jednak wydarzy się, gdy dowie się prawdy?

Zakochani po uszy - kiedy ostatni odcinek?

Pierwszy i drugi sezon serialu mają składać się łącznie ze 140 odcinków. Po przerwie wakacyjnej Zakochani po uszy rozpoczęli się od odcinka 78. Z racji tego, że serial emitowany jest aż cztery razy w tygodniu, ostatni odcinek sezonu drugiego zostanie wyemitowany 19 grudnia. Jak na razie TVN7 nie potwierdziło, że produkcja zakończy się na 140 odcinkach, czy też zostanie nakręcony kolejny sezon.

Zakochani po uszy - jak skończy się serial?

Z pewnością dużo zależy od tego, czy twórcy zdecydują się zakończyć produkcję na jednym sezonie, czy też powstaną kolejne odcinki. Jeśli faktycznie czeka nas tylko 140 epizodów Zakochanych po uszy, istnieje duże prawdopodobieństwo, że jeszcze w tym sezonie Piotr dowie się prawdy o ciąży Sylwii i wróci do Asi. Jeśli twórcy zaplanowali więcej sezonów, możemy spodziewać się, że droga do tego, aby ta para znów była razem, nie jest taka łatwa, a Sylwia z pewnością jeszcze nie raz namiesza. Co więcej, do Polski najprawdopodobniej wróci Paula, która zna sporo sekretów Sylwii, a teraz nie zależy jej już tak bardzo na tym, aby nie wyszły na jaw. Dużym zwrotem akcji w Zakochanych po uszy będzie także śmierć Patrycji, która spowoduje, że Piotr będzie musiał częściowo zaopiekować się jej dziećmi. Jak poradzi sobie z tym Sylwia? Przed nami jeszcze sporo niewyjaśnionych wątków!

NAJNOWSZE