Zakochani po uszy - czy prawda wyjdzie na jaw? Jaki będzie finał tej historii?

2019-10-10 16:17 aw
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Zbliżamy się do finału drugiego sezonu Zakochanych po uszy! W niemal każdym odcinku serialu pojawia się bardzo duży zwrot akcji. Wielu fanów Zakochanych po uszy marzy o tym, aby Piotr w końcu przejrzał na oczy i zszedł się z Asią, a Sylwia dostała zasłużoną karę. Całą tę sytuację dodatkowo komplikuje fakt, że Asia jest obecnie w związku z Tomkiem, do którego postanowiła wrócić po jego wypadku.

Zakochani po uszy - czy prawda wyjdzie na jaw? Jak skończy się serial? Do tej pory Sylwii wszystko uchodziło na sucho, jednak powoli jej misterny plan zaczyna upadać. Głównym powodem jest to, że Sylwia powoli traci sojuszników, którzy ją kryli. Paula nie stoi już po jej stronie, a teraz odwraca się od niej także Zosia... Czy Piotr też ją zostawi?

Zakochani po uszy - czy prawda wyjdzie na jaw?

Zakochani po uszy mają skończyć się na 120 odcinkach (przynajmniej na razie - niewykluczone, że na fali popularności serialu powstaną kolejne), co oznacza, że zbliżamy się do wielkiego finału. Serial musi dopowiedzieć na kilka ważnych pytań. Przede wszystkim - czy Piotr dowie się o tym, że Sylwia symulowała ciążę? Czy policja uwierzy Pauli, kto podał Kubie i Asi tabletki gwałtu? I czy Zosia powie prawdę, kto stał za wypadkiem Patrycji?

Wszystko zmierza ku temu, aby prawda o postępkach Sylwii, wyszła na jaw! Najprawdopodobniej Paula przekona policjantów, aby jeszcze raz przyjrzeli się sprawie z wydarzeń z hotelu i dotarli do nagrań. Co więcej, Zosia ma już dość Sylwii i, podobnie jak Paula, może rozpowiedzieć wszystkim, co wie o wypadku, zwłaszcza że ją samą dręczą wyrzuty sumienia. Piotr nadal kocha Asię, więc kiedy dowie się, jaka naprawdę jest Sylwia, na pewno będzie chciał do niej wrócić. Pytanie tylko, czy uczucie Tomka i Asi nie okaże się silniejsze niż to, które łączy ją z Piotrem.

NAJNOWSZE