Zakochani po uszy: Asia i Tomek planują wyjazd do Stanów Zjednoczonych! To koniec marzeń o powrocie do Piotra?

2019-11-08 15:59
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Rozstanie Sylwii i Piotra sprawiło, że fani Zakochanych po uszy znowu zaczęli mieć nadzieję, że para, której od początku kibicują, jednak się zejdzie. Przez ten krótki okres, kiedy Asia i Piotr byli razem, byli ze sobą bardzo szczęśliwi. Jednak mimo że Piotr nie jest już z Sylwią, Asia cały czas jest dziewczyną Tomka, który w dodatku jest bardzo zazdrosny. Okazuje się, że jest w stanie posunąć się naprawdę daleko, żeby Asia z nim została.

Zakochani po uszy: Asia zgadza się wyjechać z Tomkiem za granicę! Czy ten plan dojdzie do skutku? Jeśli tak się stanie, nie ma szans, aby widzowie serialu otrzymali swój wymarzony happy end. Czy Asia faktycznie będzie w stanie powstrzymać swoje uczucia do Piotra, a do tego zostawić całą swoją rodzinę i znajomych?

Zakochani po uszy: Asia i Tomek planują wyjazd do Stanów Zjednoczonych

Tomek wielokrotnie okazywał już, że zdecydowanie należy do mocno zazdrosnych i zaborczych mężczyzn. Zwłaszcza że zna przeszłość Asi i Piotra i wie, jakim uczuciem darzy go jego dziewczyna. Asia zresztą przyzna się Tomkowi sama, że nadal kocha Piotra. Tomek już kilka razy urządzał swojej dziewczynie sceny zazdrości, a raz po pijaku postanowił nawet się jej oświadczyć.

W odcinku 121 Tomek, który wie, że Asią poruszyła wiadomość o rozstaniu Sylwii i Piotra, postanowi złożyć jej propozycję. Poprosi Asię, żeby wyjechała z nim do Stanów. Asia zgodzi się na ten pomysł i o planach poinformuje swoją rodzinę i znajomych. Niestety bardzo kiepsko przyjmie to Halina, która bardzo nie chce, żeby jej córka aż tak się od niej oddaliła. Czy rzeczywiście Asia i Tomek wyjadą, przekreślając jakiekolwiek szanse na związek pani weterynarz z dentystą? Przekonamy się zapewne już za kilka odcinków!

NAJNOWSZE