Zakochani po uszy odc. 381, 382, 383: Radek jest pewien, że Marcel oszukuje Karolinę. Hania przyjmuje pracę w Niemczech

2021-07-26 16:14 Alicja Wójcik
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Hania postanawia zapomnieć o Danielu, przyjmuje pracę w Niemczech. Eliza gubi telefon, a jego znalazca zaczyna go szantażować Malwina i Tomek odwiedzają ośrodek adopcyjny, spotykają dziewczynkę, którą chcą adoptować. Jednak okazuje się, że czeka na nich kolejna bardzo ważna decyzja. Karolina, dla dobra dziecka, decyduje się dać Marcelowi szansę i być z nim. Tymon czuje, że zakochał się w Julicie.

Zakochani po uszy odc. 381, 382, 383: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach serialu? Jak zakończą się losy bohaterów Zakochanych po uszy i co jeszcze wydarzy się w ich życiu? Odpowiedzi na te pytania nurtują wszystkich fanów serialu, a tych nadal nie brakuje! Serial ma ukazywać się aż do końca sierpnia.

Zakochani po uszy odc. 381: streszczenie

Hania postanawia zapomnieć o Danielu i wykorzystuje okazję, aby wyjechać, przyjmuje pracę w Niemczech. Tymczasem Daniel dowiaduje się, co było powodem odejścia Hani i wszystko zaczyna mu się układać – Eliza, stare nagranie w jej telefonie… Wkrótce Eliza gubi telefon, a w kancelarii pojawia się jego znalazca i zaczyna szantażować Elizę. Żąda od niej pieniędzy, inaczej film z kompromitującym nagraniem trafi do sieci… Malwina i Tomek odwiedzają ośrodek adopcyjny, gdzie spotykają się z Pola, kilkulatka, którą chcą adoptować. Na miejscu okazuje się, że Pola ma starszego brata. Para staje przed życiową decyzją, czy adoptować dwójkę dzieci, w tym zbuntowanego nastolatka?

Zakochani po uszy odc. 382: streszczenie

Karolina, dla dobra dziecka, decyduje się dać Marcelowi szansę i być z nim. Wierzy w obietnicę byłego męża, że z pomocą terapii będzie leczył swój seksoholizm. Oli trudno jest w to uwierzyć. Radkowi jest ciężko, uważa, że Marcel skrzywdzi Karolinę. Wkrótce Radek odkrywa, że Marcel okłamuje Karolinę i umawia się z jedną z pacjentek… Tymczasem Tymon czuje, że zakochał się w Julicie. Żeby być blisko niej postanawia aplikować na stanowisko recepcjonisty w klinice.

Zakochani po uszy odc. 383: streszczenie

Tymon pojawia się w „Familii” na rozmowę kwalifikacyjną. Jednocześnie pani Jola sprawdza z fachowcem stan instalacji elektrycznej, co rodzi wiele zabawnych sytuacji. Tymon nie zraża się niepowodzeniem i po nieudanej rozmowie przykuwa się w klinice kajdankami, protestuje przeciwko niesprawiedliwemu traktowaniu. Julita jest rozbawiona zachowaniem Tymona, a Kuba ostatecznie zgadza się na dzień próbny Tymona w klinice. Tymczasem Radek jest pewien, że Marcel oszukuje Karolinę, próbuje jej nawet o tym powiedzieć…

Sekrety serialu Królowa i Konkwistador | ESKA XD - Hotplota #27
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE