Zakochani po uszy 365, 366, 367, 368: Tymon tęskni za Sonią i synkiem. Żegna byłą dziewczynę ze wzruszeniem

2021-06-22 17:34 AW
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Sonia wyprowadza się do warszawy, wie już, że walka o Bartka jest bezcelowa. Tymon uważa, że Sonia zasługuje na miłość, żałuje też, że Staś będzie daleko… Klara postanawia poznać Marcela. Marcel nie pozwoli tak łatwo usunąć się z życia byłej zony. Radek jest zazdrosny i zły. Daniel spotyka się z Bartkiem i przekazuje mu wieści na temat Tamary. Paula i Kuba mają problemy w związku.

Zakochani po uszy 365, 366, 367, 368: streszczenia. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach serialu? Przed nami jeszcze dwa miesiące z Zakochanymi po uszy! Serial bowiem znika z ramówki wraz z końcem wakacji. Jak potoczą się losy bohaterów i jak zakończy się uwielbiany przez widzów serial? Tego dowiemy się już niebawem!

Zakochani po uszy 365: streszczenie

Sonia wyprowadza się do warszawy, wie już, że walka o Bartka jest bezcelowa. Danuta zarzuca Bartkowi, że skrzywdził dziewczynę i złamał daną jej obietnicę. Tymon uważa, że Sonia zasługuje na miłość, żałuje też, że Staś będzie daleko… Żegnają się ze wzruszeniem. Tymczasem Samanta walczy o to, aby nie unieważniono jej kontraktu na sesję w ciąży wraz z partnerem. Musi nakłonić Radka do udziału w niej. Zgodnie z planek Klary, Samanta umawia się z byłym mężem Karoliny, Marcelem. W tym samym czasie Klara zaprasza tam Karolinę, jednak do ich spotkanie nie dochodzi. W tej sytuacji Klara postanawia poznać Marcela, mówi mu o ciąży jego byłej żony i podaje jej adres…

Zakochani po uszy 366: streszczenie

Marcel niespodziewanie pojawia się u Karoliny. Radek próbuje go wyprosić, ale Marcel nie pozwoli tak łatwo usunąć się z życia byłej zony. Kiedy dowiaduje się od Klary, że Karolina i Radek pracują razem w klinice „Familia”, postanawia się tam zatrudnić. Jego cv jest imponujące, więc Kuba bez wahania podpisuje z Marcelem umowę, Karolina i Radek są w szoku. Tymczasem Kuba proponuje Pauli wspólny wyjazd, ale Paula nie może zostawić mamy samej. Kuba ma dość.

Zakochani po uszy 367: streszczenie

Marcel jest zadowolony, wkroczył w życie Karoliny i będzie walczył o nią z Radkiem. Radek jest zazdrosny i zły. Marcel zaskakuje i prowokuje Karolinę, wracają ich wspólne wspomnienia… Tymczasem Jarosław próbuje odzyskać żonę, pojawia się w mieszkaniu Pauli i Kuby z kwiatami. Kuba chce wykorzystać szansę, aby przekonać Bożenę do powrotu do domu i staje w obronie Jarosława. Jednak Bożena jest nieugięta.

Zakochani po uszy 368: streszczenie

Daniel spotyka się z Bartkiem i przekazuje mu wieści, że Tamara źle znosi pobyt w areszcie. Bartek jest bardzo zmartwiony i czuje się bezsilny, tym bardziej, że iwo nie chce zeznawać. Bartek postanawia go do tego nakłonić, bo tylko to może oczyścić ją z zarzutów. Wkrótce Iwo zgadza się pomóc Tamarze, ale żąda od Bartka w zamian pewnej obietnicy… Tymczasem w związku Kuby i Pauli panuje zamieszanie, za sprawą Bożeny :Paula postanawia umówić się z byłym. Szybko jednak dochodzi do wniosku, że to był zły pomysł, Kuba atakuje nachalnego Nikodema.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE