Zakochani po uszy 361, 362, 363, 364: Asia wraca do Włoch! Sonia wyjeżdża ze Stasiem do Warszawy

2021-06-18 16:21 AW
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Hania nie przypadła Adriannie do gustu. Tamara ma poważne kłopoty przez jedną z modelek. Bartek stara się jej pomóc, co nie podoba się Soni. Dziewczyna zaczyna powoli rozumieć, że nie da rady walczyć dłużej o uczucia Bartka. Tymczasem Tymon jest załamany tym, że jego syn będzie tak daleko od niego. Iwo mówi Bartkowi o swoich podejrzeniach wobec jednej z modelek.

Zakochani po uszy 361, 362, 363, 364: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach serialu? Jak zakończą się losy bohaterów Zakochanych po uszy i co jeszcze wydarzy się w ich życiu? Odpowiedzi na te pytania nurtują wszystkich fanów serialu, a tych nadal nie brakuje! Przed nami już tylko kilka miesięcy z Zakochanymi po uszy, ponieważ emitowany obecnie piąty sezon serialu jest niestety ostatnim. Odcinki jednak nie skończą się aż tak szybko - serial ma ukazywać się aż do końca sierpnia.

Zakochani po uszy 361: streszczenie

W bistro Hania przygotowuje urodzinową niespodziankę dla Daniela. W kancelarii pojawia się matka Daniela, Adrianna, która proponuje synowi wspólne rodzinne spotkanie z Hanią. Hania bardzo się tym denerwuje. Matka Daniela jest rozczarowana tym, jak Hania się wyraża oraz faktem, że rodzice dziewczyny byli alkoholikami… Tymczasem Michał proponuje byłej dziewczynie, aby została twarzą kampanii reklamującej jego kosmetyki. Kubie coraz bardziej doskwiera obecność Bożeny  w mieszkaniu. Nawet Paula ma powoli tego dość. Asia żegna się z bliskimi i wraca do Włoch.

Zakochani po uszy 362: streszczenie

Hania nie przypadła Adriannie do gustu. Kobieta postanawia działać i prosi Dariusza o zatrudnienie w kancelarii byłej dziewczyny daniela, Elizy. Wie, ze Eliza będzie chciała zbliżyć się do jej syna i uważa, że to jest odpowiednia dla niego dziewczyna. Tymczasem zazdrosna koleżanka Tamary postanawia zaszkodzić modelce i podrzuca jej narkotyki. Wkrótce Tamara zostaje zatrzymana przez policję pod zarzutem posiadania i rozprowadzanie narkotyków. Bartek dowiaduje się o kłopotach ukochanej, wraz z danielem i Hanią jedzie na komisariat. Tamara zostaje tymczasowo aresztowana, a Bartek szaleje z troski i miłości. Tego dnia Sonia i Staś opuszczają szpital.

Zakochani po uszy 363: streszczenie

Paweł martwi się o Tamarę, Kuba poinformował go o wszystkim. Bartek oferuje Dariuszowi zapłatę za pomoc Tamarze, jest kompletnie załamany. Modelka, która podrzuciła Tamarze narkotyki, pogrąża ją swoimi zeznaniami i twierdzi, że Tamara od dawna sprzedaje narkotyki. Sonia uświadamia sobie, że popełniła błąd wracając do Bartka, bo on kocha Tamarę i jest z Sonią z poczucia obowiązku, jednak nie jest szczęśliwy. Tymczasem Hania dowiaduje się od Daniela, że w przeszłości tworzyli z Elizą parę. Adrianna proponuje Hance pieniądze za zerwanie z jej synem…

Zakochani po uszy 364: streszczenie

Hania mówi Danielowi o spotkaniu z jego matką. Wkrótce Adrianna pojawia się w kancelarii, czuje, że przesadziła próbując przekupić Hanię. Przyznaje się Danielowi do tego, co zrobiła, chciała go chronić, ale widzi, że postąpiła źle i obiecuje wszystko naprawić. Prosi Elizę, aby nie przedłużała umowy z Dariuszem, jednak Eliza nie zamierza odpuścić. Adrianna prosi Hanię o wybaczenie i drugą szansę… Tymczasem Bartek robi co może, aby pomóc Tamarze. Oskarża Iwa o podrzucenie jej narkotyków, dochodzi między nimi do bójki. Ostatecznie Iwo mówi Bartkowi o swoich podejrzeniach wobec jednej z modelek. Sonia postanawia wracać ze Stasiem do Warszawy. Bartek jest zszokowany jej decyzją.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE