Zakochani po uszy

i

Autor: Materiały Prasowe

Zakochani po uszy 348: Michał i Wiki planują wspólny biznes! Znajomość przerodzi się w coś więcej..?

2021-05-25 14:04

Wiki zaczyna mieć coraz poważniejsze kłopoty. Bardzo długo szuka pracy, której zupełnie nie może znaleźć. Co więcej, okazuje się także, że nie ma też gdzie mieszkać, ponieważ jej współlokatorka każe jej się wyprowadzić. Splot zdarzeń sprawia, że Wiki ląduje w mieszkaniu Wojtka i Michała i składa Michałowi interesującą propozycję. Czy ich relacja pozostanie tylko przyjacielska czy będzie między nimi coś więcej..?

Zakochani po uszy 348: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku? Jak zakończą się losy bohaterów Zakochanych po uszy i co jeszcze wydarzy się w ich życiu? Odpowiedzi na te pytania nurtują wszystkich fanów serialu, a tych nadal nie brakuje! Przed nami już tylko kilka miesięcy z Zakochanymi po uszy, ponieważ emitowany obecnie piąty sezon serialu jest niestety ostatnim. Odcinki jednak nie skończą się aż tak szybko - serial ma ukazywać się aż do końca sierpnia.

Zakochani po uszy 348: streszczenie

Wiki desperacko poszukuje pracy, na domiar wszystkiego koleżanka, u której mieszkała, oświadcza, że Wiki musi się wyprowadzić. Wojtek proponuje przyjaciółce, aby tymczasem zamieszkała u nich, z Michałem i Antkiem. Wiki jest mu wdzięczna za pomoc, tym bardziej, że spotkanie z Michałem owocuje pomysłem na wspólny biznes. Wiki proponuje Michałowi, aby robili razem kosmetyki naturalne i sprzedawali je. Tymczasem Tymon na swój sposób przeżywa wizytę w szpitalu u Stasia….