Zakochani po uszy 345: Kuba i Paula przygotowują się do ślubu. Sonia i Staś są w szpitalu

2021-05-18 16:08 Alicja Wójcik
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Chociaż Kuba i Paula nie zawsze mieli ze sobą po drodze - szczególnie gdy Paula była najlepszą przyjaciółką Sylwii - obecnie nie mogą bez siebie żyć. Niezwykle zbliżyło ich pojawienie się małej Jagódki w życiu Kuby. Paula bardzo szybko pokochała dziewczynkę i zaczęła wychowywać ją jak swoje własne dziecko. Obecnie ona i Kuba przygotowują się do swojego ślubu, który ma odbyć się już lada dzień. Czy nic nie stanie im na przeszkodzie, by się pobrać?

Zakochani po uszy 345: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Tymczasem Sonia i jej synek są już w szpitalu. Danuta nie powiedziała Soni prawdy, dlaczego Tymon zgodził się zrobić badania pod kątem możliwości oddania szpiku Stasiowi. Chłopczyk jest przygotowywany przez lekarzy do operacji.

Zakochani po uszy 345: streszczenie

Ola zaczyna podejrzewać, że do zerwania Karoliny z Radkiem przyczyniła się Klara. Próbuje udowodnić to Karolinie. Tymczasem Radek jest załamany i przychodzi do klubu Laury, żeby utopić smutki w alkoholu. Jowita nie zamierza przepuścić takiej okazji, tańczy dla Radka, a potem z nim wychodzi… Tymon dopełnia formalności przed pobraniem szpiku do przeszczepu. Kuba i Paula przygotowują się do ślubu, który ma odbyć się już za tydzień. Sonia ze Stasiem są w szpitalu, gdzie Staś jest przygotowywany do przeszczepu.

Sekrety serialu Promyk nadziei | ESKA XD - Hotplota #22
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE