Zakochani po uszy

i

Autor: Materiały Prasowe

Zakochani po uszy 344: Tamara pomaga Soni. Mama Stasia diametralnie zmienia o niej zdanie

2021-05-17 16:07

Sonia mogła nieco odetchnąć z ulgą - okazało się, że Tymon może być dawcą szpiku dla ich synka. Nie miała jednak pojęcia, z jakiego powodu Tymon w ogóle zgodził się zrobić badania. Danuta postanowiła zataić przed Sonią fakt, że zgodziła się mu zapłacić. Z kolei w pomoc Stasiowi bardzo włączyła się Tamara. Bardzo zależy jej, aby chłopczyk wyzdrowiał - Sonia dostrzega zupełnie nową stronę byłej dziewczyny Bartka.

Zakochani po uszy 344: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku? Jak zakończą się losy bohaterów Zakochanych po uszy i co jeszcze wydarzy się w ich życiu? Odpowiedzi na te pytania nurtują wszystkich fanów serialu, a tych nadal nie brakuje! Przed nami już tylko kilka miesięcy z Zakochanymi po uszy, ponieważ emitowany obecnie piąty sezon serialu jest niestety ostatnim. Odcinki jednak nie skończą się aż tak szybko - serial ma ukazywać się aż do końca sierpnia.

Zakochani po uszy 344: streszczenie

Radek ma nadzieję, że Karolina nie uwierzy w kłamstwa na jego temat. Proponuje jej wyjazd do Zakopanego, na turniej szachowy. Jednak Karolina odmawia i postanawia porozmawiać z kobietami rzekomo skrzywdzonymi przez Radka. Klara odgrywa ich role… Karolina nie potrafi już zaufać Radkowi i zrywa z nim. Tymczasem Tamara sprowadza z pomocą Pawła odżywki dla Stasia, Sonia jest jej wdzięczna i uświadamia sobie, że Tamara jest bardzo dobrym człowiekiem. Bliscy Stasia świętują jego imieniny, na prośbę Danuty, pojawia się również Tymon.

Sekrety serialu Promyk nadziei | ESKA XD - Hotplota #22