Zakochani po uszy 343: Michał jest zrozpaczony! Już nigdy nie zobaczy Sylwii i Michaliny?

2021-05-13 16:35 Alicja Wójcik
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Jak zakończy się seriali Zakochani po uszy i w jaki sposób potoczą się losy jego bohaterów? To pytanie nurtuje wszystkich fanów serialu. Zwłaszcza że w ostatnich odcinkach w życiu Piotra, Sylwii, Asi, Pauli czy Kuby bardzo dużo się dzieje! Przed nami już tylko kilka miesięcy emisji odcinków serialu - obecnie emitowany piąty sezon produkcji jest bowiem ostatnim. Jego emisja zaplanowana została do końca sierpnia tego roku.

Zakochani po uszy 343: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Michał przeżywa prawdziwy koszmar. Okazuje się, że cały czas nie może sobie poradzić z wyjazdem Sylwii. Był pewien, że uda mu się ją znaleźć, jednak poszukiwania spełzły na niczym. Im więcej czasu mija, tym bardziej Michał nabiera pewności, że nigdy nie zobaczy swojej rodziny.

Zakochani po uszy 343: streszczenie

Klara, która podszywa się pod rzekome kochanki Radka i pisze posty na insta Samanty, jest zadowolona, bo jej plan działa. Radek boi się, że przez internetowe kłamstwa straci Karolinę. Tymczasem wieść o jego rzekomych podbojach szybko się roznosi. Niespodziewanie u Karoliny pojawia się Samanta i wręcza jej numery telefonów do kochanek Radka, wszystkie należą do Klary…Hania postanawia wyprowadzić się od Bartka i zamieszkać u matki, choć Daniel proponuje ukochanej wprowadzenie się do niego. Pani Jola spotyka się z panem Henrykiem. Michał jest zrozpaczony, bo nie ma żadnych wieści o Sylwii i Michalince.

Sekrety serialu Promyk nadziei | ESKA XD - Hotplota #22
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE