Zakochani po uszy 332: Zośka uwięziła opiekunkę Jagódki! Mieszkanie Asi i Piotra zajmuje nowy lokator

2021-04-22 19:22 AW
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Fanów Zakochanych po uszy z pewnością mocno zasmuciła wiadomość o tym, że emitowany obecnie piąty sezon serialu będzie jednocześnie ostatnim. Zwłaszcza że fabuła serialu w ostatnich odcinkach zaczęła się mocno rozkręcać! Jednak zanim przyjdzie nam ostatecznie pożegnać się z bohaterami serialu, w ich życiu dużo się jeszcze wydarzy. Zwłaszcza że odcinki Zakochanych po uszy mają ukazywać się aż do końca wakacji.

Zakochani po uszy 332: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Mimo że Pauli i Kubie przez dłuższy czas wydawało się, że Zośka da im już spokój, matka Jagódki postanowiła znowu dać o sobie znać. Kuba, który wróci z wieczoru kawalerskiego, zastanie w swoim mieszkaniu przerażającą scenę!

Zakochani po uszy 332: streszczenie

Kuba po nieudanym wieczorze kawalerskim wraca do domu. Jest zszokowany tym, co zastaje. Zośka uwięziła opiekunkę Jagódki w łazience, zamierza porwać dziecko. Kubie udaje się odzyskać Jagódkę i złapać Zośkę. Kobieta mówi mu wprost, że chce, aby zdradził z nią Paulę. Kuba zawiadamia policję, jednak Zośka wypiera się próby porwania i przedstawia swoją wersję wydarzeń. Oskarża Kubę o szantażowanie jej – może widywać się z córeczką w zamian za seks. Kuba za radą Tomka postanawia sprowokować Zośkę i zgadza się na jej propozycję… Tymczasem Daniel stara się przeprosić Hanię, ale ona jest niewzruszona. Do apartamentu Asi i Piotra wprowadza się Kacper, który będzie wynajmował ich mieszkanie.

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury
NAJNOWSZE