Zakochani po uszy 331: Zośka chce PORWAĆ Jagódkę! Uda jej się odebrać dziecko Kubie?

2021-04-21 18:48 Alicja Wójcik
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Paula, Kuba i mała Jagódka już od dawna tworzą bardzo szczęśliwą rodzinę. Paula pokochała Jagodę jak własną córkę i traktuje ją jak swoje dziecko. Już jakiś czas temu Kuba zdecydował się oświadczyć się Pauli, jednak dopiero teraz para postanowiła zabrać się za prawdziwe organizowanie ślubu. Jednak na horyzoncie czeka na nich bardzo nieprzyjemna niespodzianka - Zośka ponownie postanowi uprzykrzyć im życie.

Zakochani po uszy 331: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Powoli dobiegamy już do końca Zakochanych po uszy! Serialowa Sylwia i Piotr w połowie kwietnia oficjalnie poinformowali już, że zakończyli pracę na planie serialu. Odcinki Zakochanych po uszy będą jednak emitowane aż do końca sierpnia, a w życiu bohaterów sporo się jeszcze wydarzy!

Zakochani po uszy 331: streszczenie

Tamara pomaga Soni i Bartkowi w dotarciu do bardzo dobrego specjalisty dla Stasia, dzięki niej dr Rudzki wyznacza Stasiowi szybki termin wizyty. Tamara nie chce jednak, aby Sonia i Bartek byli jej wdzięczni, chce pozostać anonimowa. Demaskuje ją dr Rudzki, Bartek dziękuje Tamarze, Iwo jest zazdrosny. Tymczasem w bistro trwają przygotowania do wieczoru panieńskiego Pauli. Wieczór kawalerski Kuby nie zapowiada się tak dobrze, najpierw okazuje się, że Bartek musi jechać do szpitala do Soni i Stasia, potem Radek dostaje wiadomość o awarii flying tube… W tej sytuacji Kuba i Radek postanawiają jechać na imprezę Pauli. Jednocześnie Zośka, która znów zamierza uprzykrzyć życie Pauli i Kubie, podstępem dostaje się do ich mieszkania i chce porwać Jagódkę.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce
NAJNOWSZE