Zakochani po uszy 326: Kuba podejrzewa, że Paula jest w ciąży! Tymona nie obchodzi los jego synka

2021-04-12 19:44 AW
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Sonia ma poważne problemy z Bartkiem. Uświadomiła sobie, że mimo że postanowił się jej oświadczyć, cały czas kocha Tamarę. Nie tylko zachowanie Bartka na to wskazuje, ale Sonia znalazła też twarde dowody, że tak jest. Na domiar złego kłopoty zdrowotne ma też jej synek, Staś. Do szpitala zawiozła go babcia, chłopczyk trafił tam z wysoką gorączką. O stanie Stasia dowie się również Tymon, jednak nie będzie tym specjalnie przejęty.

Zakochani po uszy 326: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Tymczasem Paula cały czas nie może uwierzyć w winę Sylwii. Zdaniem Pauli Sylwia naprawdę się zmieniła. Dlatego narzeczona Kuby jest z nią w kontakcie i postanowiła jej pomóc. Ukrywa jednak ten fakt przed Kubą, który dochodzi do błędnych wniosków.

Zakochani po uszy 326: streszczenie

Paula jest w kontakcie z Sylwią, co oczywiście utrzymuje w tajemnicy. Nieświadomy niczego Kuba zaczyna podejrzewać, że jego ukochana jest w ciąży… Radek, który spędził nic w górskim domu brata Karoliny, musi wracać do Krakowa. Liczy, że ukochana pojedzie razem z nim. Do Karoliny dociera, że powinna dać Radkowi szansę… Radek jest szczęśliwy. Tymczasem Sonia jest z synkiem w szpitalu. Malwina mówi Tymonowi o chorobie Stasia, ale on to lekceważy.

Zakochani po uszy - zwiastun. Co się wydarzy w nadchodzących odcinkach?
NAJNOWSZE