Zakochani po uszy 325: synek Soni trafia do szpitala! Staś umrze?!

2021-04-08 20:29 AW
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Sonia od dawna czuła, że między nią i Bartkiem nie układa się dobrze. Od czasu zaręczyn Bartek zaczął jej wręcz unikać, robi wszystko, aby nie spędzać z nią czasu sam na sam. Jednak teraz, gdy przyjechała do Krakowa, spadł na nią prawdziwy cios. Odkryła listę, na której Bartek porównuje wady i zalety jej i Tamary. Sonia jest kompletnie załamana. Zwierza się Malwinie, iż wie, że jej narzeczony cały czas kocha Tamarę.

Zakochani po uszy 325: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Tymczasem Sonia ma kolejne poważne kłopoty. Bartek chce z nią porozmawiać na temat tego, co się stało, jednak kontaktuje się z nimi jego matka. Okazuje się, że Staś, synek Soni w poważnym stanie trafił do szpitala. Przerażona para jedzie, aby dowiedzieć się, co się stało.

Zakochani po uszy 325: streszczenie

Sonia wie już, że Bartek kocha Tamarę. Zwierza się Malwinie z tego, co odkryła. Wkrótce Bartek dowiaduje się o wszystkim i czuje, że musi szczerze porozmawiać z Sonią. Zanim jednak do tego dojdzie, Danuta alarmuje Sonią i Bartka, że Staś jest w szpitalu. Zabrała go tam, kiedy dziecko dostało wysokiej gorączki i drgawek. Przerażeni Sonia i Bartek jadą na Biskupińską. Tymczasem Radek dowiaduje się, że Karolina złożyła w klinice wypowiedzenie i rezygnuje z pracy od zaraz. Postanawia ja powstrzymać, bo nie chce jej stracić. Radek pojawia się  w mieszkaniu Karoliny w chwili jej wyprowadzki, jej samej nie zastaje. Podstępem zdobywa adres, gdzie wyjechała. Odnajduje Karolinę w górskim domu jej brata i wyznaje miłość…

Zakochani po uszy - zwiastun. Co się wydarzy w nadchodzących odcinkach?
NAJNOWSZE