Zakochani po uszy 324: Jacek idzie do łóżka z Elwirą! Sonia jest załamana zachowaniem Bartka

2021-04-07 18:15 AW
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Mimo że Bartek poprosił Sonię o rękę, od dłuższego czasu między nimi układa się wręcz fatalnie. Bartek zrozumiał, że cały czas kocha Tamarę i nie jest w stanie o niej zapomnieć. Sytuacja między nimi jest na tyle poważna, że Bartek unika momentów, w których musi zostać z Sonią sam na sam. Tym razem jednak Bartek zdecydowanie przekroczy granicę - Sonia znajdzie u niego listę, na której jej narzeczony wypisał wady i zalety jej i Tamary.

Zakochani po uszy 324: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Tymczasem matka Sylwii będzie miała niespodziewanego gościa. W jej mieszkaniu zjawi się Jacek, który będzie chciał dowiedzieć, co stało się z Sylwią. Sytuacja jednak wymknie się spod kontroli i Jacek i Elwira wylądują razem w łóżku!

Zakochani po uszy 324: streszczenie

Karolina ma mętlik w głowie, wie, że Radek rozstał się z Samantą, ale dziewczyna nie zamierza tak łatwo się poddać. Karolina boi się, że Radek złamie jej serce, jest w nim zakochana. Tymczasem do Krakowa przyjeżdża Sonia, której marzy się romantyczny wieczór z Bartkiem. Staś zostaje u babci Danuty, ale Bartek chcąc uniknąć bycia sam na sam z Sonią, zaprasza do siebie przyjaciół. Sonia czuje się rozczarowana. Wkrótce znajduje listę wad i zalet swoich i Tamary, którą sporządził Bartek… Załamuje się. Jednocześnie niespodziewania u Elwiry pojawia się Jacek i pod wpływem chwili idą ze sobą do łóżka. Elwira chce o tym zapomnieć.

Zakochani po uszy - zwiastun. Co się wydarzy w nadchodzących odcinkach?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE