Zakochani po uszy 303: Michał prosi Hankę o jeszcze jedną szansę! To koniec między nim a Sylwią?

2021-02-26 17:50 AW
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Sylwia miała nadzieję, że ona i Michał naprawdę będą razem i razem z Michalinką stworzą szczęśliwą rodzinę. Doszło między nimi nie tylko do pocałunku, ale posunęli się o wiele dalej. Okazuje się jednak, że Michał, mimo że czuje coś do Sylwii, nie przestał kochać Hanki. Mimo że po tym, jak przyznał się do zdrady, Hanka nie chciała go znać, chłopak poprosi ją, aby dała ich związkowi jeszcze jedną szansę.

Zakochani po uszy 303: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Tymczasem zdesperowana Asia usiłuje namówić Sylwię, żeby odwiedziła Piotra w szpitalu - dzięki temu jej mąż może odzyskać pamięć. Sylwia początkowo nie chce się zgodzić, jednak po czasie zmienia zdanie. Stawia jednak Asi jeden ważny warunek...

Zakochani po uszy 303: streszczenie

Michał prosi Hanię o jeszcze jedną szansę. Daniel tez walczy o względy dziewczyny. Niespodziewanie Sylwia zgadza się odwiedzić Piotra w szpitalu, ale stawia Asi warunek. Chce, aby Asia wpłynęła na innych, by przestali wtrącać się między nią i Michała, nastawiać go źle . Tymczasem Radek wykorzystuje każdą okazję, by poderwać Karolinę. Próbuje wprosić się na parapetówkę, jednak Karolina go wyprasza. Za to Klara odwiedza Radka po imprezie u jego sąsiadki i zostaje na noc…W kamienicy pojawia się Tymon. Przypadek sprawia, że dostaje prace w klubie Lury i Endrju. Zostaje menadżerem.

Które gwiazdy najbardziej schudły albo przytyły do roli? | ESKA XD - Martyna movie #17
NAJNOWSZE