Zakochani po uszy 261: tragedia w kamienicy! Asia przeżyje chwile grozy z powodu Piotra

2020-12-02 10:46 AW
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

To będą wyjątkowo ciężkie chwile dla mieszkańców krakowskiej kamienicy. Straszną wiadomość otrzyma Asia. Piotr zaplanował wspólny dzień z Jankiem - umówili się na wspólny lot w aeroklubie, jednak Janek w ostatniej chwili postanowił zrezygnować. Niestety bardzo krótko potem Asia otrzyma porażający telefon, że jej mąż miał wypadek. Do tego Laura, która pragnie zemsty na Marcinie, doprowadzi do straszliwej tragedii.

Zakochani po uszy 261: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Tymczasem dobra passa rozpoczyna się na Sylwii, która w końcu wychodzi z więzienia! Jak uda jej się ułożyć życie na wolności? Dziewczyna przede wszystkim marzy o tym, żeby spotkać się z Michałem, niestety czeka na nią spore rozczarowanie.

Zakochani po uszy 261: streszczenie

Janek przygotowuje się do lotu z Piotrem, jednak w ostatniej chwili rezygnuje z niego, ponieważ Majka proponuje mu spotkanie. Piotr postanawia lecieć sam. Tego dnia Sylwia wychodzi z więzienia, niestety jej marzenia o spotkaniu z Michałem nie spełniają się… Laura realizuje swój plan zemsty na Marcinie i doprowadza do poważnego wybuchu w gabinecie weterynaryjnym. Kamienica jest zniszczona.. Asia otrzymuje wiadomość o wypadku Piotra w aeroklubie…

NAJNOWSZE