Zakochani po uszy 255: Janek zmaga się z depresją. Jest wściekły na Piotra

2020-11-21 8:16 AW
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Asia i Piotr są przerażeni zachowaniem najstarszego syna Patrycji. Janek od dłuższego czasu sprawia problemy, przestał dogadywać się z wujkiem i jego żoną, widać też, że bardzo źle zareagował na powiększenie się ich rodziny. Co więcej, Asia z Piotrem z przerażeniem znaleźli Janka, który leżał nieprzytomny odurzony marihuaną i alkoholem. Nie wiedzą, co zrobić, aby mu pomóc.

Zakochani po uszy 255: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Tymczasem u Wiki i Marcina nadal nie jest różowo. Mimo że zamieszkali razem i wydaje się, że zaczęło się między nimi układać, Marcin nie poznaje swojej żony. Wiki zaczęła bardzo się starać, aby Marcin był zadowolony, ale jej starania są jego zdaniem mocno przesadzone.

Zakochani po uszy 255: streszczenie

Po ostatnich wydarzeniach, Asia i Piotr nie wiedzą, co zrobić z Jankiem. Zaskoczeni dowiadują się, że nastolatek sam z siebie spotkał się z psychologiem. Okazuje się, że chłopak zmaga się z depresją. Odkrywają również, że Janek cały swój ból skupił na Piotrze. Z pamiętnika chłopca wynika, że nienawidzi wujka, Piotr jest tym bardzo dotknięty. Tymczasem Marcin marzy, aby w jego małżeństwie było jak dawniej. Nie chce, żeby Wiki starała się być idealną zona i udawała kogoś innego. Zastanawia się, jak to wszystko odkręcić.

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce
NAJNOWSZE