Zakochani po uszy 243: Paula nie chce wybaczyć Kubie. Wiki wprowadza się do Marcina

2020-10-29 13:50 AW
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Mimo że wydawało się, iż związek Kuby i rodzina, którą stworzyli razem z małą Jagódką, nie podda się żadnym przeciwnościom, teraz wygląda na to, że pojawiły się nad nimi czarne chmury. Kuba, który po weselu Asi i Piotra całował się z Laurą, postanowił w końcu powiedzieć prawdę swojej dziewczynie. Paula jest załamana tą sytuacją i wygląda na to, że nie będzie chciała mu wybaczyć.

Zakochani po uszy 243: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Tymczasem sytuacja poprawiła się między Wiki i Marcinem. Wiki zrozumiała, że nadal kocha męża i chce do niego wrócić. Marcin zgodził się pogodzić z Wiki, a para ma znów zamieszkać razem. Jednak to wydarzenie też nie będzie pozbawiona problemów.

Zakochani po uszy 243: streszczenie

Paula nie jest w stanie przebaczyć Kubie. Choć obydwoje nie potrafią bez siebie żyć, to na razie nie są w stanie się pogodzić. Wiki tymczasem postanawia z powrotem wprowadzić się do męża. Jednak Marcin boi się, czy uda im się wszystko poukładać i znów nie popełnić błędów, które zniszczą ich  małżeństwo. Dlatego proponuje żonie ustalenie nowych zasad ich wspólnego życia. Piotr jest coraz bardziej wściekły zachowaniem Borysa. Uważa, że mężczyzna podrywa Asię.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu
NAJNOWSZE