Zakochani po uszy 242: Kuba mówi Pauli prawdę o Laurze. Pani Jola przypuszcza, że Laura ma sponsora

2020-10-27 20:15 AW
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Jeszcze w trzecim sezonie Zakochanych po uszy Kubę i Paulę połączyło uczucie. Zrozumieli, że są dla siebie stworzeni, a Paula, która miała za sobą kilka nieudanych relacji, z chęcią stworzyła z Kubą rodzinę i pomaga mu zajmować się Jagódką. Mimo że wszystko między nimi układało się świetnie, nad ich relacją zebrały się czarne chmury po tym jak pijany Kuba pocałował Laurę na weselu Asi i Piotra.

Zakochani po uszy 242: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Problemy pojawiają się także u Asi i Piotra, którzy wrócili z wakacji. Asia spotkała swojego dawnego znajomego, z którym postanowiła odnowić relację. Sytuacja ta bardzo nie spodobała się Piotrowi, który zrobił się bardzo zazdrosny o żonę.

Zakochani po uszy 242: streszczenie

Borys proponuje Asi spotkanie, Piotr nie kryje niezadowolenia. Borys przygotowuje dla Asi niespodziankę… Tymczasem Kuba za namową Pawła i Bartka przyznaje się Pauli do tego, że podczas wesela Asi i Piotra całował się z Laurą, która potem zaczęła go szantażować. Pani Jola zaczyna podejrzewać, że Laura ma sponsora. Natomiast Paweł przygotowuje się na powitanie Tamary, która tego dnia wraca do Krakowa z kontraktu.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu
NAJNOWSZE