Zakochani po uszy 241: Piotr i Asia wracają z wakacji. Asia spotyka znajomego sprzed lat, jej mąż robi się zazdrosny

2020-10-26 18:14 AW
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Czwarty sezon „Zakochanych po uszy” to kontynuacja miłosnych perypetii i życiowych zawirowań znanych z poprzednich serii bohaterów. W życiu Asi i Piotra szykuje się wiele zmian. Wszystko wskazuje na to, że do ich domu w końcu zawita szczęście i harmonia. Czy uda im się uniknąć problemów? A może nad ich związkiem znowu zawisną czarne chmury?

Zakochani po uszy 241: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? W nowym sezonie wiele się w życiu wszystkich bohaterów. W życiu Bartka niespodziewanie pojawiła się urocza i żywiołowa Hanka (Weronika Dzierżyńska), która jak nikt inny potrafi ściągać na siebie kłopoty, ale równocześnie być oddaną przyjaciółką.

Zakochani po uszy 241: streszczenie

Wojtek chce odwdzięczyć się Laurze za to, ze pomogła mu odzyskać rzeczy skradzione z mieszkania Marka. Zaprasza dziewczynę do kina. Tymczasem Michal i Hanka podczas romantycznego spaceru nad Wisłą spotykają kuratorkę, przed którą Hanka i Bartek udają narzeczonych. Spanikowana Hania oskarża Michała o napaść… Piotr i Asia wracają z wakacji. Janek wie, że Piotr będzie wściekły na niego o to, że wbrew zakazowi wpuścił do ich mieszkania Klarę, matkę Mai. Nieoczekiwanie Asia spotyka dawnego znajomego, Borysa, z którym przed laty była na rejsie. Borys pojawia się na kolacji, którą Asia i Piotr urządzają dla przyjaciół. Piotr jest zazdrosny o żonę…

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce
NAJNOWSZE