Zakochani po uszy 240: Sylwia dostaje list Michała. Elwira nie chce dopuścić do ich kontaktu

2020-10-23 16:17 AW
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Sylwia, która postanowiła zajść w ciążę, aby załatwić sobie krótszą odsiadkę, zupełnie nie przewidziała, jakie będzie to miało dla niej konsekwencje. Nie tylko zakochała się w Michale, z którym spędziła tylko jedną noc, ale też pokochała swoją córeczkę, którą początkowo chciała oddać. Michał dowiedział się, kim jest tajemnicza Julia, a ta wiadomość mocno nim wstrząsnęła.

Zakochani po uszy 240: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Michał, który domyśla się, że Michalina może być jego córką, postanowił wysłać list do Sylwii. Dziewczyna jest przeszczęśliwa i chce nawiązać z nim kontakt. Sytuacja ta jednak bardzo nie podoba się Elwirze, która postanowiła nie dopuścić do tego.

Zakochani po uszy 240: streszczenie

Wojtek i Laura planują, jak przechytrzyć Zuzę i odzyskać rzeczy, które dziewczyna ukradła z domu Marka. Między Hanką i Michałem totalne zakochanie. Wkrótce Sylwia dostaje od Michała list i jest szczęśliwa, że nareszcie się odnaleźli. Odpisuje mu i prosi Elwirę, aby wysłała jej list. Do Elwiry dociera, że jej córka jest naprawdę zakochana. Mimo to nie zamierza dopuścić do ich kontaktu.

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce
NAJNOWSZE